iSport.ua,  13 вересня 2017, 23:58
0
594

"Гірники" стартували з перемоги в груповій стадії Ліги чемпіонів.

Донецький Шахтар зумів вистояти перед Наполі в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2017/18. Поєдинок відбувся в Харкові на стадіоні Металіст і завершився з рахунком 2:1.

"Гірники" активно розпочали матч і вже на 15-й хвилині відкрили рахунок. Після передачі з правого флангу від Срни Феррейра зробив скидання на Тайсона, який, підробивши м'яч, точно пробив в ближній кут.

Після перерви, на 58-й хвилині, гірники подвоїли свою перевагу. Степаненко з лівого флангу навісив на дальню штангу, Рейну помилився на виході, і Факундо Феррейра відправив м'яч у порожні ворота.

На 71-й хвилині Аркадіуш Милик з пенальті забив перший гол у відповідь, але на більше італійців не вистачило.

Зазначимо, що Харків вперше в історії приймав матч Ліги чемпіонів.

Шахтар - Наполі 2:1

Голи: Тайсон, 15, Феррейра, 58 - Милик (з пенальті), 72

Шахтар: П’ятов - Срна, Ордець (Хочолава, 90 + 2), Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Марлос (Коваленко, 77), Тайсон, Бернард - Феррейра (Дентіньо, 88)

Наполі: Рейна - Хісао, Альбіоль, Кулібалі, Гулям - Гамшик (Мертенс, 60), Діавара, Зьелінскі (Аллан, 67) - Кальєхон, Милик, Лоренцо Інсіньє

Попередження: Фред, Степаненко - Лоренцо Інсіньє, Мертенс, Кулібалі