0
274
Шахтар поступився Манчестер Сіті в Лізі чемпіонів

Показавши гідну гру, Шахтар програв у Лізі чемпіонів.

Донецький Шахтар програв Манчестер Сіті в другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Перед матчем усі експерти сходилися на думці, що Шахтар має зіграти чи не з найкращою на цей час командою в Європі і "гірникам" буде складно розраховувати навіть на нічию. І стартові хвилини показали, що Шахтар вийшов на поле, трохи побоюючись суперника. Уже в стартові хвилини дві помилки Ракіцького ледь не призвели до пропущеного м'яча, але обійшлося.

Після того як стартова нервозність спала, Шахтар вирівняв ситуацію на полі і нічим не поступався грізним господарям. Були гарні моменти в Сане й Агуеро, а й гості неодноразово створювали напругу біля воріт Едерсона.

У другому таймі Манчестер Сіті додав у швидкості, і це відразу дало результат. Після обрізки Марлоса в центрі поля Кевін Де Брюйне отримав м'яч, обробив відмінним доторком і завдав удару з 20 метрів у дев'ятку.

Міг Манчестер Сіті подвоювати свою перевагу, але після блискучої передачі Сілви Агуеро метрів із семи не зміг пробити мимо П’ятова, а на 72-й хвилині П'ятов відбив пенальті у виконанні Агуеро за фол Ордеця.

Відразу арбітр міг призначати пенальті у ворота господарів, коли після прострілу від Ісмаїлі м'яч потрапив в руку Стоунзу, від якої м'яч пішов на кутовий. Арбітр не наважився призначити пенальті.

У цілому, варто визнати, що в другому таймі Шахтар переважно захищався, а його контратаки не становили небезпеки воротам Едерсона, тоді як Манчестер Сіті, який додав у швидкості після перерви, міг неодноразово забивати другий м'яч, але блискуча гра П’ятова довго зберігала на табло мінімальну перемогу англійської команди.

Другий м'яч у воротах української команди опинився під завісу поєдинку, коли Бернарду Сілва пройшов правим флангом, віддав в центр на Рахіма Стерлінга, який точним ударом від поперечини зробив рахунок 2:0.