ГоловнаСпортФутбол
 

Ліга Чемпіонів: Динамо гратиме зі Спартаком

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 1 серпня 2008, 12:22
0
26

У п'ятницю, 1 серпня, у штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, після якого стали відомими суперники донецького Шахтаря й київського Динамо.

У нинішньому сезоні київський Динамо як віце-чемпіон України, потрапив до несіяних команд. За результатами жеребкування, суперником киян стане принциповий і непоступливий московський Спартак.

Шахтар як чемпіон України потрапив у групу сіяних команд, тому суперник у третьому кваліфайні в Гірників буде не таким складним – переможець пари Домжале (Словенія)/Динамо (Хорватія).

_________________________________________________________

Анортосис (Кіпр)/Рапід (Австрія) vs Олімпіакос (Греція)

Віторія (Португалія) - Ґетеборг (Швеція)/Базель (Швейцарія)

Шахтар (Україна) - Домжале (Словенія)/Динамо (Хорватія)

Шальке (Німеччина) - Атлетико (Іспанія)

Ольборг (Данія)/Модрича (БіГ) - Рейнджерс (Шотландія)/Каунас (Литва)

Барселона (Іспанія) - Бейтар (Ізраїль)/Вісла (Польща)

Левски (Болгарія) - Андерлехт (Бельгія)/БАТЕ (Білорусь)

Стандарт (Бельгія) - Ліверпуль (Англія)

Інтер (Азербайджан)/Партизан (Сербія) - Фенербахче (Туреччина)/МТК (Угорщина)

Твенте (Нідерланди) - Арсенал (Англія)

Спартак (Росія) - Дроеда Юнайтед (Ірландія)/Динамо (Україна)

Ювентус (Італія) - Тампере Юнайтед (Фінляндія)/Артмедія (Словаччина)

Бранн (Норвегія)/Вентспілс (Латвія) - Марсель (Франція)

Фіорентина (Італія) - Славія (Чехія)

Галатасарай (Туреччина) - Стяуа (Румунія)

Панатінаїкос (Греція)/Динамо (Грузія) - Шериф (Молдова)/ Спарта (Чехія)

__________________________________________________________

Учасники жеребкування:

Сіяні команди: Ліверпуль (Англія), Барселона (Іспанія), Арсенал (Англія), Шальке (Німеччина), Ювентус (Італія), Рейнджерс (Шотландія)/Каунас (Литва), Марсель (Франція), Стяуа (Румунія), Панатінаїкос (Греція)/Динамо (Грузія), Ґетеборг (Швеція)/Базель (Швейцарія), Олімпіакос (Греція), Фенербахче (Туреччина)/МТК (Угорщина), Шахтар (Україна), Андерлехт (Бельгія)/БАТЕ (Білорусь), Фіорентина (Італія), Спартак (Росія).

Несіяні команди: Атлетико (Іспанія), Шериф (Молдова)/ Спарта (Чехія), Дроеда Юнайтед (Ірландія)/Динамо (Україна), Левскі (Болгарія), Славія (Чехія), Галатасарай (Туреччина), Інтер (Азербайджан)/Партизан (Сербія), Віторія (Португалія), Домжале (Словенія)/Динамо (Хорватія), Бейтар (Ізраїль)/Вісла (Польща), Стандарт (Бельгія), Твенте (Нідерланди), Тампере Юнайтед (Фінляндія)/Артмедія (Словаччина), Ольборг (Данія)/Модрича (БіГ), Бранн (Норвегія)/Вентспілс (Латвія), Анортосис (Кіпр)/Рапід (Австрія).

Перші матчі третього кваліфікаційного раунду будуть зіграні 12 і 13 серпня, а відповідні двобої відбудуться 26 і 27 серпня.

За матеріалами: uaSport

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах