ГоловнаСпортФутбол
 

Ліга Європи: Українські клуби дізналися суперників

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 7 серпня 2009, 14:09
0
10
Ліга Європи: Українські клуби дізналися суперників
Фото: УЄФА
Відбулася жеребкування четвертого відбіркового раунду Ліги Європи

Сьогодні, 7 серпня, відбулося жеребкування четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

На цій стадії беруть участь чотири українські клуби: донецький Шахтар, харківський Металіст, полтавська Ворскла і донецький Металург. 

Результати жеребкування: 

Металург (Донецьк, Україна) - Аустрія (Австрія) 

Шахтар (Донецьк, Україна) - Сівасспор (Туреччина) 

Металіст (Харків, Україна) - Штурм (Австрія) 

Бенфіка (Португалія) - Ворскла (Полтава, Україна) 

Динамо (Москва, Росія) - ЦСКА (Софія, Болгарія) 

Зеніт (Росія) - Насьональ (Португалія) 

Фулхем (Англія) -  Амкар (Росія) 

ПАОК (Греція) - Херенвен (Голландія) 

Динамо (Загреб, Хорватія) - Хартс (Шотландія) 

Вердер (Німеччина) - Актобе (Казахстан) 

Евертон (Англія) - Сігма (Чехія) 

БАТЕ (Білорусь) - Літекс (Болгарія) 

Бреда (Голландія) -  Вільярреал (Іспанія) 

Лех (Польща) - Брюгге (Бельгія)

Галатасарай (Туреччина) - Левадія (Естонія) 

Тепліце (Чехія) - Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль) 

Твенте (Голландія) - Карабах (Азербайджан) 

Рома (Італія) - Кошице (Словаччина) 

Генк (Бельгія) - Лілль (Франція) 

ПСВ (Голландія) - Бней Егуда (Ізраїль) 

Лаціо (Італія) - Ельфсборг (Швеція) 

Трабзонспор (Туреччина) - Тулуза (Франція) 

Партизан (Сербія) - Жиліна (Словаччина) 

Баку (Азербайджан) - Базель (Швейцарія) 

Аякс (Голландія) - Слован (Словаччина) 

Брондбю (Данія) - Герта (Німеччина) 

Атлетік (Іспанія) - Тромсе (Норвегія) 

Сараєво (Боснія і Герцеговина) - Клуж (Румунія) 

Рапід (Австрія) - Астон Вілла (Англія) 

Стяуа (Румунія) - Сент-Патрікс (Ірландія) 

Спарта (Чехія) - Марібор (Словенія) 

Дженоа (Італія) - Оденсе (Данія) 

Динамо (Бухарест, Румунія) - Ліберец (Чехія) 

Генгам (Франція) - Гамбург (Німеччина) 

Сьон (Швейцарія) - Фенербахче (Туреччина) 

Славія (Чехія) - Црвена Зірка (Сербія) 

Васлуй (Румунія) - АЕК (Греція) 

Стабек (Норвегія) - Валенсія (Іспанія) 

Матчі відбудуться 20 і 27 серпня.

uaSport.net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах