0
373
Льюїс Гемілтон

Пілот Мерседеса Льюїс Гемілтон ще на крок наблизився до чемпіонського титулу.

Пілот Мерседеса Льюїс Гемілтон виграв Гран-прі США - 17-й етап у чемпіонаті Формули-1. Для британського гонщика ця перемога стала вже дев'ятою в поточному сезоні і 62-ю в кар'єрі.

Другим до фінішу приїхав Себастьян Феттель з Феррарі. Третім картатий прапор побачив Макс Ферстаппен (Ред Булл), проте пізніше гонщик отримав 5-секундний штраф за виїзд за межі траси з отриманням переваги, а отже, на подіум піднявся Кімі Райкконен (Феррарі), який фінішував слідом за ним.

Завдяки перемозі Гемілтона і п'ятого місця його напарник Валттері Боттас Мерседес достроково завоював Кубок конструкторів.

Щодо особистого заліку пілотів, Гемілтон ще більше відірвався від свого найближчого переслідувача Феттеля, і тепер, за три етапи до кінця чемпіонату, різниця між ними становить 66 очок.