ГоловнаСпортХокей

Передсезонка NHL: Федотенко дебютує за Рейнджерс, Понікаровський забиває за Кінгс

24 вересня 2010, 11:55
0
4
Партнери Федотенка чотири рази пробили легендарного Мартена Бродо

Українець Руслан Федотенко намагається знову працевлаштуватися в найпрестижнішій хокейній лізі світі після відходу з Пітсбург Пінгвінс і перебуває на перегляді в Нью-Йорк Рейнджерс.

31-річний Федотенко, який, нагадаємо, є дворазовим володарем Кубка Стенлі, провів на льоду в дебютному для себе тренувальному поєдинку проти Нью-Джерсі Девілс 14 хвилин і завдав шість кидків, а Рейнджерс виграв в овертаймі з рахунком 4:3.

Екс-партнер Федотенка по Пінгвінс українець Руслан Понікаровський влаштувався в Лос-Анджелес Кінгс. Причому угода з Королями виявилася рекордною для Олексія: за рік він отримає $ 3,2 млн. У тренувальному матчі проти Фінікс Койотіс Королі поступилися в овертаймі з рахунком 1:2. Єдина шайба - саме на рахунку українця.

За Нью-Джерсі весь матч відіграв володар найбільш скандального контракту сучасної NHL росіянин Ілля Ковальчук.

За матеріалами: Newsru.ua