Став відомий суперник Донбасу в фіналі чемпіонату України з хокею

Корреспондент.net, 10 березня 2012, 16:06
0
5
Сокіл оформив вихід у фінал

Сьогодні, 10 березня, визначився другий фіналіст плей-офф Професійної хокейної ліги. Київський Сокіл обіграв Компаньйона 5:2, завершивши півфінальну серію в свою користь з рахунком 4:2.

Після поразки в Броварах фаворити чемпіонату вирішили не випробовувати долю в сьомому матчі серії, тому вийшли на лід катка АТЕК максимально зібраними і мотивованими. У складі Компаньйона з'явилися ряд провідних гравців, які пропускали попередні матчі через травми.

Уже в першому періоді більш імениті гості двічі вразили ворота Сергія Зав'ялова: шайбою в більшості відзначився капітан Сокола Сергій Климентьєв, почин якого підтримав ветеран Валентин Олецький.

Після перерви гості не збиралися зменшувати обороти, двічі засмутивши прихильників Компаньйона: у складі Сокола дублем відзначився росіянин Роман Долгих. У той же час Компаньйон не зумів реалізувати ряд хороших моментів для взяття воріт, в тому числі чисельну перевагу в два гравці.

Проте в заключній двадцятихвилинці підопічні Олександра Сеуканда все-таки пробили Костянтина Симчука. Шайбу в більшості провів Максим Абаєв. У час, що залишився, команди обмінялися точними кидками, встановивши остаточний рахунок на табло.

У кінці зустрічі глядачі стали свідками двох бійок, в одній з яких взяли участь майже всі хокеїсти, що знаходилися на майданчику. В одному з протистоянь 21-річний Андрій Татаренко був сильнішим 37-річного Вадима Шахрайчука. У масовій бійці найбільш активними в складі Сокола були Валентин Сірченко та Сергій Харченко, а з боку Компаньйона свої бійцівські якості продемонстрував Євген Дзюбенко, який згодом поштовхався з лінійним арбітром.

Компаньон - Сокіл 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Рахунок у серії 2:4

Таким чином, у фіналі зіграють фаворити чемпіонату - київський Сокіл і донецький Донбас. Перша зустріч відбудеться на льоду столичної команди.