Sport bigmir,  14 травня 2015, 19:34
0
763
Сідні Кросбі білорусам шайб не закидав, але відзначився одним ассистом

Канадці закинули дев'ять шайб у ворота Кевіна Лаланда, продовживши впевнену ходу по турніру.

Читай також: Чемпіонат світу з хокею: Збірна США стала першим півфіналістом турніру

Фаворити відкрили рахунок на першій же хвилині зусиллями Брента Бернса, а Тайлер Енніс і Райан О'Райллі ще в першій половині стартового періоду вбили інтригу в матчі. Надалі за справу взявся Тайлер Сегін, який оформив хет-трик.

Свої другі шайби в матчі закинули Бернс і о'райллі, а крапку в матчі на 56-й хвилині поставив Джейсон Спецца.

Білорусь завдала за зустріч 24 кидка по воротах Майка Сміта, але жоден з них не призвів до голу. У півфіналі підопічні Тодда Маклеллана зіграють або з фінами, або з чехами.

Канада - Білорусь 9: 0 (4: 0, 2: 0, 3: 0)

Шайби: 00:27 Бернс (Кросбі, Хол) - 1: 0, 7:36 Енніс (Беррі, Мадзіні) - 2: 0, 10:15 о'райллі (Бернс) - 3: 0, 17:28 Сегін (Спецца - більш.) - 4: 0, 23:23 Сегін (Котюра, Мадзіні) - 5: 0, 31:08 Бернс (о'райллі, Еберле - більш.) - 6: 0, 50:32 Сегін (Холл - больш .) - 7: 0, 53:02 о'райллі (Жиру, Савар) - 8: 0, 55:19 Спецца (Бернс) - 9: 0

Воротарі: Сміт - Лаланд

Кидки: 50 - 24

Шайби: 6 - 10