iSport.ua,  23 жовтня 2016, 15:45
0
45

Відбувся центральний поєдинок у рамках тринадцятого туру української хокейної ліги.

У другому поєдинку чергового туру чемпіонату України зійшлися донецький Донбас і криворізький Кривбас, які претендують на золоті медалі української хокейної ліги. Нагадаємо, що в першому колі донеччани були сильніші з рахунком 3:1, а поєдинок другого кола був перенесений на 5-те грудня.

У першому періоді жодна з команд не хотіла ризикувати, й обидва колективи грали дуже обережно і наполегливо боролися за шайбу у всіх кутах майданчика. Однак невелика перевага була у команди Анантолія Степанищева, яка щоразу атакувала ворота Дениса Черепанова, що надійно зіграв на останньому рубежі і зберіг свої ворота сухими. Криворіжці в свою чергу відповідали небезпечними контратаками, але у донеччан також надійно зіграв Царегородцев.

У другому періоді ситуація на майданчику не змінилася, а от рахунок змінився на користь господарів майданчика. На 35-й донеччани скористалися помилкою суперника і втекли в контратаку, Благой віддав передачу на Никифорова, який впевнено обіграв Черепанова та відкрив рахунок у матчі - 1:0.

У третьому періоді команди продовжили грати в тому ж ключі. У кінцівці зустрічі криворіжці трохи додали в атакуючих діях, але пробити Царегородцева у них не вдалося, а ось донеччани вдруге втекли в контратаку, яка стала результативною зусиллями Олега Шафаренка – 2:0.

Таким чином, Донбас перериває шестиматчеву виграшну серію криворізької команди і набирає 25 очок, які дозволяють донеччанам вийти на друге місце в турнірній таблиці УХЛ. Кривбас, у свою чергу, має в своєму активі стільки ж балів і йде третім, щоправда, зігравши на один матч більше. Також відзначимо другий шатаут Євгена Царегородцева в нинішньому сезоні.

Донбас - Кривбас 2: 0 (0:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 34:00 Нікіфоров (Благой) - 1:0, 57:50 Шафаренко - 2:0

Воротарі: Царегородцев - Черепанов

Донбас: Царегородцев (Дьяченко); Побєдоносцев - Кугут, Р.Благой - Шафаренко - Никифоров, Вл. Алексюк - Хакимов, Єгоров - Большаков - Рамазанов, Толстушко - Петрухно, Бабинець - Буценко - Захаров, Таран - Григор'єв, Чердак - Мазур - Ворона

Кривбас: Черепанов (Безхлібний); Білоусов - Рябенко, Селянин - Черненко - Німенко, Олександров - Катрич, Слюсар - Вал. Алексюк - Караульщук, Черевач - Магерів, Савченко - Секирко - Толканов, Коваленко - Підгурський, Овчинников - Макріцький - Куцевич