Кубок Шпенглера. Перемога Лугано, Канада поступилася мінському Динамо

iSport.ua,  27 грудня 2016, 00:14
0
79

Завершився перший ігровий день на міжнародному турнірі Кубка Шпенглера.

Сьогодні стартував старий хокейний турнір Європи «Кубок Шпенглера». Цей турнір неофіційний, але дуже престижний. Цей розіграш змагань особливий, тому що він ювілейний - 90-й.

У стартовому поєдинку турніру зійшлися швейцарський Лугано і представник КХЛ - російський Автомобіліст.

У першому періоді команди продемонстрували дуже повільний і обережний хокей. Було видно, що колективи і їхні наставники придивляються один до одного. Швейцарці першими відкрили рахунок на екваторі першого періоду, реалізувавши більшість зусиллями Вишневські. Через вісім хвилин гості змогли відігратися завдяки закинутій шайбі Моні.

У другому періоді швейцарці більш активно атакували ворота російського клубу і створили чимало небезпечних моментів, два з яких закінчувалися голами. За три хвилини гравці Лугано двічі розписалися у воротах досвідченого голкіпера Лісутіна, а відзначилися Сеннітц і Гарднер. Відзначимо, що після такого старту другої двадцятихвилинки наставник Автомобіліста замінив Лісутіна на його наступника Сохатського.

У заключному періоді команди обмінялися голами. В середині двадцятихвилинки росіяни реалізували більшість завдяки результативному кидку Гарєєва. У кінцівці зустрічі тренерський штаб гостей випустив шостого польового замість воротаря, але замість того щоб відігратися - пропустили. Шайбу в порожні ворота закинув Лінус Класен, який і постановив крапку в матчі - 4:2.

Лугано - Автомобіліст 4: 2 (1: 1, 2: 0, 1: 1)

Шайби: 9:39 Вишневські (Класен - більш.) - 1: 0; 17:16 Моня (Чесалін) - 1: 1; 31:24 Сеннітц (Вілсон, Лап’єрр) - 2: 1; 32:35 Гарднер (Фацціні) - 3: 1; 48:21 Гарєєв (Щитов - більш.) - 3: 2; 59:40 Класен (Лап’єрр - п.в.) - 4: 2

Воротарі: Мерзлікінс - Лісутін (Сохатський, 32:35)

Кидки: 30 - 23

Штраф: 12 - 10

У другому матчі ігрового дня білоруське Динамо з Мінська в результативному поєдинку перестріляв збірну Канади з рахунком 7: 4.

У першому періоді вболівальники побачили відкритий хокей, внаслідок чого було закинуто п'ять шайб, три з них у ворота білорусів. Потім у другій двадцятихвилинці мінчани зрівняли рахунок, а в третьому відправили ще чотири шайби в ворота Кленових листків, на що гості відповіли одним результативним кидком.

У складі переможців виділимо Ковиршина, який оформив дубль, а також гол плюс дві результативні передачі від всім відомого українським уболівальникам Матерухіна. У складі канадців відзначимо Норо, на рахунку якого дві закинуті шайби.

Динамо Мінськ - Канада 7: 4 (2: 3, 1: 0, 4: 1)

Шайби: 2:02 Матерухін (Готовец) - 1: 0; 5:11 Еббетт (Джеффрі, Реймонд) - 1: 1; 12:57 Норо (Еббетт, Пульо - більш.) - 1: 2; 13:58 Реймонд (Флуд, Пульо - більш.) - 1: 3; 16:50 Ковиршин (Комаров, Матерухін) - 2: 3; 30:44 Лісовець (Еллісон, Матерухін - більш.) - 3: 3; 40:33 Норо (Мікфлікер - більш.) - 3: 4; 46:30 Коробов (Комаров) - 4: 4; 50:25 Ковиршин (Клінкхаммер - більш.) - 5: 4; 54:20 Дрозд (Кіитаро, Граборенко) - 6: 4; 58:25 Комаров (Хенкель, Шинкевич - п.в.) - 7: 4

Воротарі: Скрівенс - Макінтайр

Кидки: 19 - 35

Штраф: 12 - 12