iSport.ua,  29 грудня 2016, 03:28
0
156

Юніорська збірна України з перемоги розпочала товариський турнір в Будапешті.

Юніорська збірна України під керівництвом Олега Ігнатьєва успішно стартувала на турнірі «Кубок чотирьох націй», який проходить у столиці Угорщини - Будапешті.

У стартовому поєдинку українці впевнено розібралися з господарями турніру - однолітками з Угорщини, здобувши перемогу з рахунком 4:1.

У першому періоді команди придивлялися один до одного і довго зволікали, що в підсумку вилилося в закономірну нульову нічию. А от у другому і третьому періодах українці по два рази розписувалися в воротах Льовента Маркуса, на що суперники відповіли єдиною закинутою шайбою у виконанні Марковича. Що стосується нашої команди, то всі чотири голи здійснив нападник ДЮСШ Беркут Олександр Пересунько.

Сьогодні наша збірна зіграє відразу два поєдинки. Спершу українці зіграють проти національної команди Польщі, а потім проведуть матч проти чеської Спарти.

Угорщина U18 - Україна U18 1: 4 (0: 0, 0: 2, 1: 2)

Шайби: 31:21 Пересунько (Матейченко, Горлушко) - 0: 1; 31:31 Пересунько (Кривошапкін) - 0: 2; 42:19 Пересунько (Фірсов) - 0: 3; 46:23 Пересунько - 0: 4; 47:39 Маркович (Алмаші) - 1: 4

Воротарі: Маркус - Оганджанян

Кидки: 22 - 41

Штраф: 4 - 0

Україна: Оганджанян; Козачук - Горлушко, Табашник - Бабчук, Фірсов - Савченко, Швачка; Ступак - Морозов - Чорний, Батрин - Поліщук - Мороз, Матейченко - Кривошапкін - Пересунько, Арабов - Зік - Гуменюк, Сереженко