Донбас переміг Кременчук в результативному матчі

iSport.ua,  15 лютого 2017, 21:33
0
82
Донбас здобув перемогу

Лідери чемпіонату України видали справжній трилер, в якому переможцем вийшов Донбас.

В рамках 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ відбулася зустріч лідерів - Кременчук приймав Донбас. Команди видали дуже результативний і непередбачуваний матч.

Перший період залишився за Кременчуком, який зумів на самому початку матчу вийти вперед і утримати цю перевагу.

У другому періоді команди видали дуже результативну гру, забивши 7 шайб! Спочатку Донбас вийшов вперед - 1:2, після чого Кременчук повернув собі лідерство - 3:2. Гості завдяки шайбам Сиреяі Буценка повернули собі лідерство, але до перерви Кірущенков зрівняв рахунок. Таким вийшов ураганний другий період.

Результат зустрічі вирішила шайба Шафаренка, забита, коли Донбас грав в більшості. Незважаючи на поразку, Кременчук залишається лідером регулярного чемпіонату.

Кременчук - Донбас 4:5 (1:0, 3:4, 0:1)

1:0 - Кирющенков (Кіча) - 1:22; 1:1 - Сирей (Кугут, Рамазанов - бол.) - 20:42; 1:2 - Сирей (Бондарєв) - 22:16; 2:2 - Гніденко (Кирющенков) - 23:54; 3:2 - Гаврик - 30:42; 3:3 - Сирей (Побєдоносцев - бол. 5х3) - 31:07; 3:4 - Буценко - 32:58; 4:4 - Кирющенков (Ігнатенко) - 36:40; 4:5 - Шафаренко (Рамазанов - бол.) - 53:36,
Воротарі: Захарченко - Царегородцев (32:33 - Дьяченко).