0
93
Донбас здобув перемогу

Донбас тимчасово очолив турнірну таблицю регулярного чемпіонату УХЛ.

Донбас здобув гостьову перемогу над Білим Барсом. Незважаючи на підсумковий рахунок, зустріч для донеччан була непростою. Перший період залишився за Білим Барсом, який зумів реалізувати чисельну перевагу.
У другому періоді гості зуміли провести три шайби, на що Білий Барс відповів своїм взяттям воріт.
У заключному періоді Донбас зняв усі питання про переможця, забивши три шайби. Донецький клуб тимчасово очолив турнірну таблицю, а у Кременчука гра в запасі.
Білий Барс - Донбас 2: 6 (1: 0, 1: 3, 0: 3)
1: 0 - Бондаренко (Ядловський, Лісников - бол.) - 15:08; 1: 1 - Захаров (Григор'єв) - 23:02 1: 2 - Лялька (Бабинець, Буценко) - 24:11; 1: 3 - Горище (Кочетков, Захаров) - 37:05; 2: 3 - Даниленко (Разумов) - 39:19; 2: 4 - Лялька (Буценко, Бабинець) - 43:36; 2: 5 - Буценко (Лялька, Бабинець) - 52:38; 2: 6 - Благой (Алтаєв, Яковлєвс) - 55:25,