1
1930
Канада обіграла Росію на чемпіонаті світу з хокею

Канада вийшла у фінал чемпіонату світу з хокею, зробивши яскравий камбек.

Хокеїсти збірної Канади у драматичному матчі обіграли команду Росії і вийшли у фінал чемпіонату світу.

У першому періоді глядачі шайб не побачили, а от у другому росіяни шокували канадців двома шайбами, які на рахунку Євгена Кузнєцова (33-тя хвилина) і Микити Гусєва (35).

Канадці відіграли одну шайбу зусиллями Марка Шайфлі на початку третього періоду, але до 56-ї хвилини на табло був рахунок, що влаштовував Росію.

Росії не вистачило чотирьох хвилин до виходу у фінал, але за цей час канадці встигли відзначитися трьома шайбами ​​Нетана Маккіннона (56), Раяна О'Райллі (57) і Шона Кутюр'є (59).

За підсумками третього відрізка гри Канада перекидала Росію 19:5.

Другий фіналіст визначиться в матчі між командами Швеції та Фінляндії.

Канада - Росія - 4:2 (0:0, 0:2, 4:0)

Шайби: 0:1 - 32 Кузнєцов (Кучеров, Панарін), 0:2 - 34 Гусєв (Панарін, Шипачьов), 1:2 - 40 Шайфлі (Парайку, Маккіннон), 2:2 - 55 Маккіннон (Конекн), 3:2 - 56 О'Райллі (Метісон).