Легка атлетика: Повх виграла золото у Берліні, переможний дубль українок

iSport.ua,  11 лютого 2017, 11:40
0
305

Олеся Повх з кращим для себе результатом у сезоні виграла у Берліні, інші українки успішно виступили у Франції.

Українська легкоатлетка Олеся Повх продовжила свою переможну серію стартів у Берліні на міжнародному легкоатлетичному турнірі Indoor ISTAF.

Повх у притаманному їй стилі торпедою вилетіла зі старту і не віддала лідерства до фінішу. У підсумку, перемога і новий найкращий результат сезону - 7,14 с. У світовому топ-листі Олеся з цим показником четверта.

Переможним дублем українок завершився фінал з бігу на 400 метрів на змаганнях Meeting Féminin du Val d'Oise у французькому Обонні. Ольга Земляк перемогла з результатом 52,39 с, а Ольга Бибик фінішувала другою (53,29 с).

Там же Ольга Ляхова була найкращою на дистанції 800 метрів (2.03,04 хв). Анастасії Ткачук до першої трійки не вистачило ступеня і п'яти сотих секунди. Вона четверта (2.03,57 хв).

Анна Плотіцина впевнено перемогла на дистанції 60 метрів з бар'єрами, подолавши її за 8,08 с.

Юлія Чумаченко була поза конкуренцією у секторі для стрибків у висоту. Стрибком на 1,88 м вона вже виграла змагання і як переможниця вийшла на наступну висоту - 1,90. Їх вона теж подолала з першої спроби, а ось 1,92 м у цей вечір встояли.

Марина Кіліпко була другою у стрибках з жердиною (4,40 м). Після двох невдач на висоті 4,45, вона перенесла заключну спробу на 4,50 м, однак подолати їх в Обонні українці не вдалося.