Легка атлетика: Україна завершила чемпіонат Європи бронзою в естафеті

0
185
Жіноча збірна України

Жіноча збірна України завоювала бронзову медаль в Бєлграді.

Жіноча збірна України з легкої атлетики здобула бронзову медаль в естафеті 4х400 м на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який завершився в Бєлграді.

Наші дівчата в складі Ольги Бібік, Тетяни Мельник, Анастасії Бризгіни та Ольги Ляхової стали третіми у фінальному забігу.

Бібік передала паличку третій, дуже близько до польки, яка бігла другою. Мельник суперниці дещо випередили, в результаті чого Бризгіна пішла на дистанцію четвертою, хоча відставання від третього місця було досить маленьким. Анастасія не тільки повернула нашу команду на третє місце, а й забезпечила Ляховій гандикап в кілька метрів. Ольга не підвела і привела команду до бронзових медалей (3.32,10 хв).

Чемпіонками континенту стали спортсменки з Польщі - 3.29,94. Срібло у Великобританії - 3.31,05.

Таким чином, Україна завершила чемпіонат Європи з п'ятьма медалями - срібло виграла Олеся Повх, бронзові нагороди крім естафети добули Сергій Никифоров, Марина Кіліпко і Юлія Левченко.