Збірна України - чемпіон Європи U-23 в жіночій вільній боротьбі

iSport.ua,  1 квітня 2017, 16:26
0
117

Тетяна Кіт і Лілія Горішна завоювали золоті медалі чемпіонату Європи.

Четвертий день чемпіонату Європи з вільної боротьби, який проходить в угорському Сомбатхеї, приніс Україні дві золоті медалі і перемогу в командному заліку в жіночій вільній боротьбі.

У категорії до 53 кг Лілія Горішна виграла достроково всі свої три сутички чемпіонату Європи. У фіналі Горішна за дві секунди до кінця зустрічі зуміла покласти на лопатки вихованку криворізької школи вільної боротьби Лейлу Гурбанову, яка зараз виступає за Азербайджан.

У категорії до 58 кг титулована Тетяна Кіт також виграла всі свої поєдинки чемпіонату, у фіналі спокійно розібравшись з Елін Нільсон зі Швеції.

Відзначимо також, що дебютантка подібних змагань Ірина Пасічник у вазі до 75 кг завоювала бронзу.

Таким чином, на чемпіонаті Європи U-23 жіноча збірна України завоювала дві золоті, одну срібну і дві бронзові медалі, що дозволило посісти перше місце в командному заліку.