Українка завоювала срібло чемпіонату Європи з важкої атлетики

0
116
Валентина Кисіль

Валентина Кисіль програла лише один кілограм у боротьбі за золото.

Українська важкоатлетка Валентина Кисіль завоювала срібло у ваговій категорії до 90 кг на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Спліті.

У ривку українка зуміла в найкращій своїй спробі підняти 110 кг, вигравши мале "золото", випередивши на 1 кг росіянку Діану Мстієву, але в поштовху поступилася їй 2 кг (130 у Кисіль і 132 у Мстієвої), у підсумку посівши друге місце.

Замкнула трійку призерів представниця Вірменії Татев Хакобян, яка набрала в сумі 230 кг (105 + 125).

Раніше повідомлялося, що Олександр Пелешенко став чемпіоном Європи з важкої атлетики, Марія Хлян здобула срібло чемпіонату Європи, а ось Ірина Деха після впевненої перемоги в ривку в поштовху тричі не зуміла впоратися з вагою 137 кг.