Цинциннаті АТР: Федерер і Давиденко зустрінуться в чвертьфіналі

20 серпня 2010, 07:20
0
3
Федерер без боротьби вийшов у чвертьфінал

Перша ракетка Росії Микола Давиденко вийшов до чвертьфіналу тенісного турніру серії Мастерс у Цинциннаті (США), призовий фонд якого складає 2,43 мільйона доларів.

У четвер ввечері посіяний на турнірі під 6-м номером Давиденко переграв у матчі третього кола 10-у ракетку змагань іспанця Давида Феррера. Матч тривав 2 години 17 хвилин і завершився вольовою перемогою росіянина - 4:6, 6:3, 7:5.

У суперечці за вихід до півфіналу суперником Давиденка стане екс-перша ракетка світу швейцарець Роджер Федерер, посіяний в Цинциннаті під третім номером. Він без боротьби пройшов до чвертьфіналу, оскільки з турніру знявся німець Філіп Кольшрайбер.

Давиденко і Федерер раніше 15 разів грали один з одним, і загальний рахунок їхнього протистояння - 13:2 на користь швейцарця, але при цьому росіянин виграв дві з трьох останніх очних зустрічей.