Цинциннаті АТР: Багдатіс не пустив Надаля у півфінал

21 серпня 2010, 09:39
0
3
Надаль залишає Цинциннаті

Триразовий чемпіон Мастерса в Цинциннаті (2005, 2007, 2009 рр..) Швейцарець Роджер Федерер і кіпріот Маркос Багдатіс посперечаються за вихід у фінал Western & Southern Financial Group Masters-2010, призовий фонд якого складає $ 2,430,000.

У п'ятницю друга ракетка світу 29-річний Роджер, посіяний тут третім, зустрічався з 6-м номером рейтингу АТР, своїм однолітком з Росії Миколою Давиденком. Федерер виграв у двох сетах з рахунком 6:4, 7:5. Матч тривав 1:00 39 хвилин.

Нинішній успіх дозволив швейцарцю збільшити свою і без того колосальну перевагу в протистоянні з суперником вже до 14-2.

У свою чергу, 25-річний Маркос Багдатіс, який посідає в чоловічому табелі про ранги 20-е місце, створив справжню сенсацію. Напередодні Маркос з'ясовував стосунки з першою ракеткою світу 24-річним іспанцем Рафаелем Надалем. Тенісист з Кіпру виграв у трьох сетах - 6:4, 4:6, 6:4.

Поєдинок тривав 2:00 32 хвилини. Таким чином, Маркос відкрив рахунок своїм перемогам в протистоянні з Рафаелем - 1-6.

Сім разів вже перетиналися шляхи швейцарця і кіпріота в офіційних зустрічах, і поки досить солідна перевага у цьому протистоянні на боці Роджера - 6-1. Правда, їхній останній матч, що відбувся в нинішньому сезоні в третьому колі Мастерса в Індіан-Уеллсі, залишився за Багдатісом - 5:7, 7:5, 7:6 (4).