Стаховський пробився у фінал турніру в Нью-Хейвені

27 серпня 2010, 23:41
0
4
Стаховський не перестає дивувати

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у фінал турніру Pilot Pen Tennis-2010 у Нью-Хейвені (США, Коннектикут), призовий фонд якого становить $ 663 750.

У п'ятницю 47-а ракетка світу 24-річний Сергій, який має 9-й номер посіву, зустрічався з 12-м сіяним тут 21-річним спортсменом з Нідерландів Тіємо Де Баккером, який в чоловічому табелі про ранги розташувався на 53-му місці.

Стаховський досить впевнено переміг у двох партіях з рахунком 6:3, 6:4. Поєдинок тривав 1 годину 22 хвилини. Це був перший матч між суперниками.

Тепер у фіналі нинішніх змагань українцеві належить помірятися силами з найсильнішим в іншому півфіналі, в якому змагатимуться 10-й і 15-й сіяні в Нью-Хейвені, відповідно, серб Віктор Троїцькі і Денис Істомін з Узбекистану.

Варто відзначити, що до цього Сергій тричі грав у фіналах турнірів АТР і у всіх матчах святкував перемоги.

Нагадаємо, що в його активі титули, завойовані на турнірах в Загребі (Хорватія - 2008-й), Санкт-Петербурзі (2009-й) і в Хертогенбоші (Нідерланди - 2010).

Відзначимо, що у чвертьфіналі турніру АТР Pilot Pen Tennis at Yale (призовий фонд $ 663 750) в Нью-Хейвені Сергій Стаховський вибив першого сіяного - кіпріота Маркоса Багдатіса.