US Open-2010: Вавринка, Вердаско і Надаль виходять до чвертьфіналу

8 вересня 2010, 07:29
0
6
Вердаско в 1/4 зустрінеться з Надалем

У чоловічому турнірі Відкритого чемпіонату США визначилися всі чвертьфінальні пари. Поки що все проходить без сенсацій.

Якщо частина чвертьфіналістів визначилася на день раніше (Федерер (2) - Содерлінг (5) і Джокович (3) - Монфіс (17)), то вчора стали відомі й інші учасники стадії 1/4 чоловічого одиночного турніру .

Росіянин Михайло Южний (12) у чвертьфіналі зустрінеться зі швейцарцем Станісласом Вавринкою (25), який у результаті наполегливого п'ятисетового матчу вибив з турніру останнього господаря кортів - американця Сема Куеррі (20) - 7:6 (11: 9), 6:7 (5:7), 7:5, 4:6, 6:4. У цілому поєдинок тривав 4 години 28 хвилин.

Раніше Михайло і Станіслас чотири рази грали між собою, і поки між ними нічия - 2-2.

В іспанському протистоянні  Давид Феррер (10) - Фернандо Вердаско (8) сильнішим виявився Вердаско: 7:5, 7:6 (10:8), 3:6, 3:6, 6:7 (4:7). Матч тривав 4 години 22 хвилини.

Останнім чвертьфіналістом став перша ракетка світу Рафаель Надаль, який у трьох сетах - 6:3, 6:4, 6:4 - переграв співвітчизника Фелісіано Лопеса (23).

Перша гра 1/4 відбудеться вже сьогодні ввечері: першими на корт вийдуть Джокович і Монфіс.

За матеріалами: gotennis.ru