US Open-2010: У півфіналі знову зіграють Джокович та Федерер

9 вересня 2010, 08:15
0
6
Джокович обіграв Монфіса

У півфіналі Відкритого чемпіонату США третій рік поспіль відбудеться бій швейцарця Роджера Федерера і серба Новака Джоковича.

Першим проблему виходу в півфінал вирішив фіналіст US Open-2007, третя ракетка світу серб Новак Джокович. У середу 23-річний Новак грав з 19-м номером рейтингу АТР 24-річним французом Гаелем Монфісом, посіяним на кортах Flushing Meadows 17-м.

Джокович узяв гору в трьох партіях з рахунком 7:6 (7:2), 6:1, 6:2. Зустріч тривала 2 години 24 хвилини. Ця перемога стала для тріумфатора Australian Open-2008 п'ятою поспіль, здобутою над півфіналістом Ролан Гаррос-2008. Загальний рахунок у цьому протистоянні тепер став 5:1 на користь серба.

Потім на корт вийшли Роджер Федерер і Робін Содерлінг.

У середу 5-разовий тріумфатор US Open (2004-2008 рр..), друга ракетка світу Федерер зустрічався з 5-м номером рейтингу АТР 26-річним шведом Робіном Содерлінгом. Роджер виграв у трьох партіях з рахунком 6:4, 6:4, 7:5. Поєдинок тривав 1 годину 56 хвилин.

Нинішній успіх дозволив швейцарцю не тільки взяти у суперника реванш за прикру поразку в 1/4 фіналу Ролан Гаррос-2010 - 6:2, 3:6, 5:7, 4:6, а й збільшити свою і без того колосальну перевагу в протистоянні з опонентом до 13:1. Варто зазначити, що в третьому сеті Роджер поступався 3:5, а за рахунку 5:4 Робін не зміг подати на сет.

В інших чвертьфіналах зіграють сьогодні Рафаель Надаль (1) і Фернандо Вердаско (8) та Станіслас Вавринка (25) і Михайло Южний (12).

За матеріалами: gotennis.ru