0
7
Михайло Южний вдруге в кар єрі вийшов до півфіналу US Open
Михайло Южний знову в півфіналі US Open

Росіянин Михайло Южний, перегравши у п'ятисетовому поєдинку швейцарця Станісласа Вавринку, вдруге в кар'єрі вийшов до півфіналу Відкритої першості США.

У чвертьфінальному поєдинку US Open-2010 12-й сіяний 28-річний Южний, що займає у світовому рейтингу 14-е місце, зустрічався з 27-ою ракеткою світу 25-річним швейцарцем Станісласом Вавринкою, що отримав при посіві 25-й номер.

Раніше між собою спортсмени грали чотири рази, і до сьогоднішнього дня рахунок у цьому протистоянні був нічийний - 2:2. Цього разу Южному вдалося добитися перемоги у важкому п'ятисетовому поєдинку - 3:6, 7:6 (9:7), 3:6, 6:3, 6:3.

У вирішальному п'ятому сеті росіянин вже в першому геймі зробив брейк, а потім, утримавши свою подачу, повів у рахунку - 2:0. Але потім Вавринка спочатку ледве втримав свою подачу, а потім з другого брейк-пойнта узяв подачу суперника і відновив паритет.

Однак п'ятий гейм залишився вже за Южним, який зробив свій шостий в матчі брейк. У сьомому геймі росіянин міг зняти всі питання щодо переможця матчу, але не реалізував два брейкові м'ячі. Після цього він упевнено взяв свою подачу, а потім, зробивши брейк у дев'ятому геймі, завершив цей складний поєдинок на свою користь - 6:3.

У цілому матч тривав рівно 4 години. Михайло Южний зробив всього 35 віннерсів та допустив 57 невимушених помилок, тоді як Вавринка 48 м'ячів виграв активними розіграшами, але допустив при цьому аж 71 невимушену.

Таким чином, як і в 2006 році, Михайло Южний вийшов в 1/2 US Open.

Нагадаємо, що в другому півфіналі зіграють швейцарець Роджер Федерер (2) і серб Новак Джокович (3). Обидва матчі розпочнуться у суботу, 11 вересня.

За матеріалами: gotennis.ru