10 вересня 2010, 07:43
0
5
Надаль радий перемозі над Вердаско

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль став останнім півфіналістом Відкритої першості США-2010. У чвертьфінальному поєдинку 24-річний іспанець зустрічався зі своїм співвітчизником 26-річним Фернандо Вердаско, який у світовому табелі про ранги займає восьме місце.

Матч між двома іспанцями тривав у цілому 2 години 22 хвилини і завершився перемогою Рафи в трьох сетах з рахунком - 7:5, 6:3, 6:4. Всього в цій грі перший сіяний зробив чотири брейки, і при цьому лише раз упустив свою подачу. Варто зазначити, що Надаль у цьому матчі допустив всього 16 невимушених помилок, тоді як Вердаско - 41.

Таким чином, за вихід у фінал змагань Надаль зіграє проти росіянина Михайла Южного, який у свою чергу переміг швейцарця Станісласа Вавринку - 3:6, 7:6 (9:7), 3:6, 6:3, 6: 3.

Раніше між собою Надаль і Южний зустрічалися 11 разів, і поки перевага в цьому протистоянні на боці Надаля - 7:4.

В іншому півфіналі зійдуться швейцарець Роджер Федерер (2) і серб Новак Джокович (3). Обидва матчі розпочнуться одночасно в суботу 11 вересня.

За матеріалами: gotennis.ru