Клійстерс захищатиме титул чемпіонки US Open

11 вересня 2010, 09:40
0
4

Торішня переможниця турніру Кім Клійстерс переграла в трьох сетах Венеру Вільямс і стала суперницею росіянки Віри Звонарьової по фіналу відкритої першості США

У своєму півфінальному матчі діюча переможниця US Open 27-річна бельгійка зустрічалася з четвертою ракеткою світу 30-річною американкою Вінус Вільямс.

Раніше між собою тенісистки зустрічалися 12 разів, і до сьогодні  рахунок у цьому протистоянні був нічийний - 6:6. На цей раз успіх супроводив бельгійку.

Клійстерс здобула перемогу в трьох партіях з рахунком - 4:6, 7:6 (7:2), 6:4. У загальній складності цей поєдинок тривав 2:00 22 хвилини. Клійстерс змогла зробити 4 брейки і при цьому стільки ж разів упустила свою подачу.

Таким чином, тепер у фіналі змагань бельгійці належить зіграти проти Віри Звонарьової. Раніше в своєму півфіналі Звонарьова впевнено переграла другу ракетку світу датчанка Каролін Возняцкі - 6:4, 6:3.

Сім разів вже перетиналися шляхи Звонарьовою і Клійстерс, і поки на рахунку росіянки тільки дві перемоги.