19 вересня 2010, 20:50
0
3
Янко Тіпсаревич оформив перемогу над чехами

Переможця матчу Сербія - Чехія, а отже і суперника збірної Франції по фіналу Світової групи, визначив п'ятий, вирішальний поєдинок. У ньому сильнішими виявилися серби.

Матч відбувався у столиці Сербії на Belgrad Arena c 17 по 19 вересня.

До сьогоднішнього дня рахунок був 2:1 на користь чехів, але сьогодні рахунок у протистоянні зрівняв лідер господарів, друга ракетка світу 23-річний Новак Джоковіч (через хворобу він пропустив перший матч), який зустрічався з 7-м номером рейтингу АТР 24-річним Томашем Бердиху.

Джокович узяв гору в чотирьох партіях з рахунком 4:6, 6:3, 6:2, 6:4. Матч продовжувався 3 години 14 хвилин. І нинішній успіх дозволив Новаку не тільки взяти у Томаша реванш за поразку у півфіналі Вімблдону-2010 - 3:6, 6:7 (7:9), 3:6, але й збільшити свою перевагу в протистоянні з опонентом до 3:1.

А все вирішилося у п'ятій, вирішальній зустрічі, в якій зійшлися другі ракетки збірних: Янко Тіпсаревич і Радек Штепанек. Тут майже без праці виграв серб - 6:0, 7:6 (8:6), 6:4. Матч тривав дві з половиною години.

Рахунок в матчі став 3:2 на користь сербів і таким чином збірна Сербії вперше у своїй недовгій історії досягла фіналу Світової групи Кубка Девіса, де її суперником стала 9-разова володарка трофею - збірна Франції, яка розгромила Аргентину - 5:0. Фінал відбудеться 3-5 грудня.

За матеріалами: gotennis.ru