20 квітня 2011, 05:40
0
7
Долгополов не зміг обіграти Давиденка

Українець Олександр Долгополов ось вже другий тиждень не може подолати бар'єр першого раунду на турнірі АТР.

Як і на Мастерсі в Монте-Карло, початок стартового матчу був не за Долгополовим. Через менш ніж 10 хвилин після початку гри Давиденко вів з рахунком 3:0, зробивши брейк у другому геймі і відігравши один брейк-поінт на своїй подачі у третьому.

Однак потім наш тенісист перехопив ініціативу, і також швидко, як дав суперникові фору, її відіграв.

А коли рахунок став 4:3 на користь росіянина, тенісисти вирішили влаштувати атракціон небаченої щедрості. Спочатку Давиденко зробив брейк, потім, подаючи на сет, програв свою подачу, але Долгополов не зумів цим скористатися, і фактично власноруч приніс супернику перемогу в першому сеті.

Друга партія пройшла більш рівно, без брейків. Але якщо Давиденко навіть можливостей для цього не мав, то Долгополов заробив цілих шість брейк-поінтів: чотири в п'ятому геймі і два - в одинадцятому. На жаль, жоден з них українець реалізувати не зумів, тому в цьому сеті все вирішувалося на тай-брейку.

Наш тенісист, не можна не відзначити, був дуже близьким до того, щоб зрівняти рахунок за партіями. Дозволивши суперникові зробити міні-брейк на своїй другій подачі, він після екватора тай-брейку відіграв його, а потім і зовсім вийшов вперед - 5:4. Однак виграти обидва м'ячі на своїй подачі Долгополов не зумів, а потім на матч-болі Давиденко при рахунку 6:7 дозволив суперникові зробити третій міні-брейк, який і став вирішальним.