Дель Потро засмутив Федерера у фіналі турніру в Базелі

0
26
Дель Потро засмутив Федерера  у фіналі турніру в Базелі
Роджер Федерер засмутив рідних уболівальників

У фіналі турніру АТР у швейцарському Базелі господар кортів Роджер Федерер поступився Хуану Мартіну дель Потро з Аргентини - 4:6, 7:6 (5), 6:7 (3).

До цієї зустрічі FedExpress не програв на так званому закритому харді жодного матчу з 2010 року.

Матч тривав 2 години 44 хвилини. Федерер мав п'ять можливостей зробити брейк, однак жодною з них так і не скористався. Дель Потро узяв подачу суперника лише одного разу - в першому сеті.

Для Хуана Мартіна цей титул став четвертим у цьому сезоні.

Після поразки в Базелі Федерер вирішив не їхати на паризький Мастерс, щоб краще підготуватися до підсумкового турніру АТР.

"Мій графік занадто напружений. У мене були певні проблеми, і я не хотів ризикувати. Останні тижні були одними з кращих за останні роки, і це рішення було прийнято в останню хвилину. Але це правильне рішення. Мені шкода, що я не зможу захистити свій титул і що розчарую уболівальників", - сказав Федерер.

За матеріалами: Евроспорт