Долгополов відмовився від боротьби за вихід у півфінал турніру в Ріо

0
373
Олександр Долгополов отримав травму

Олександр Долгополов не зумів продовжити свою переможну серію.

Найкращий український тенісист Олександр Долгополов не зумів пробитися до півфіналу тенісного турніру в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) з призовим фондом понад 1,4 мільйона доларів.

У чвертьфінальному матчі проти четвертого номера посіву іспанця Карреньйо-Бусти українець знявся через травму.

Суперники зіграли дуже важкі два сети, у яких обмінялися перемогами на тай-брейку 7:6 (7:4) на користь іспанця в першому сеті і 6:7 (2:7) і на користь Долгополова у другому.

На початку третього сету за рахунку 1:0 на користь іспанця українець відмовився від продовження гри. Поєдинок тривав 1 годину 53 хвилини.