Гарбінє Мугуруса вперше стала чемпіонкою Вімблдону

iSport.ua,  15 липня 2017, 17:48
0
726
Гарбінє Мугуруса

Іспанська тенісистка Гарбінє Мугуруса виграла другий турнір Великого шолома і четвертий титул у кар'єрі.

Іспанська тенісистка Гарбінє Мугуруса обіграла американку Вінус Вільямс у фіналі Вімблдону. Іспанка впоралася зі своєю противницею у двох сетах.

У першій партії за рахунку 4:5 Гарбінє Мугуруса відіграла подвійний сет-бол, а після цього не віддала суперниці жодного гейму.

Гарбінє Мугуруса (Іспанія, 14) - Вінус Вільямс (США, 10) - 7:5, 6:0

Таким чином, Гарбінє Мугуруса вперше виграла Вімблдонський турнір. Варто зазначити, що для іспанки це друга перемога на турнірах Великого шолома і лише четвертий титул рівня WTA у кар'єрі.

Цей Вімблдон став першим турніром, на якому тенісистка вперше дійшла до фіналу після перемоги на Ролан Гаррос у 2016 році.

За підсумками змагання Гарбінє Мугуруса, яка займає 15-е місце в рейтингу WTA, підніметься на шосту сходинку.