0
294
Олександр Долгополов

Перша ракетка України у трьох сетах переграв росіянина Карена Хачанова.

Кращий український тенісист Олександр Долгополов за крок від фіналу турніру в шведському Бастаді.

У чвертьфіналі киянин у складному матчі обіграв російського тенісиста Карена Хачанова у трьох сетах 6:7 (5), 6:3, 6:7 (2).

Перший сет пройшов без брейків, і його доля вирішилася на тайбрейку, де українець виконав три міні-брейки і віддав супернику два своїх розіграші, що забезпечило Олександру перемогу в першому сеті.

У другому сеті продовжилася рівна боротьба, але в восьмому геймі Долгополов припустився помилки, і Хачанов повів 5:3, після чого довів сет до своєї перемоги.

Вирішальний сет краще почав росіянин, який зробив два брейки і повів з рахунком 3:0. Олександр одну свою подачу відіграв відразу, але зрівняти рахунок зміг тільки тоді, коли Хачанов подавав на матч - 5:5.

Подальший хід подій дуже змусив понервувати прихильників українця - він знову програв свою подачу, але знову взяв подачу суперника, який в 10-му і 12-му геймах мав 5 матч-пойнтів, але не реалізував їх. На тайбрейку Долгополов впевнено вийшов вперед 4:0 і довів матч до перемоги.