Кубок Девіса: Долгополов подвоїв перевагу збірної України

0
294
Олександр Долгополов

Олександр Долгополов приніс українській збірній ще одне очко в протистоянні з Ізраїлем.

Перша ракетка України Олександр Долгополов здобув перемогу над представником Ізраїлю Еданом Лешемом у Кубку Девіса. Українець впорався з суперником у трьох сетах - 4:6, 1:6, 4:6.

У першій партії Долгополов повів 3:0, однак його противнику вдалося зрівняти рахунок до 4:4, після чого українець спочатку захистив свою подачу, а потім зробив брейк "під нуль". У другому сеті Долгополов віддав супернику всього один гейм, а в кінцівці третього - брейком оформив підсумкову перемогу.

Едан Лешем (Ізраїль) - Олександр Долгополов (Україна) 4:6, 1:6, 4:6.

Таким чином, перемога Долгополова стала вже другою для України в протистоянні з Ізраїлем - раніше Ілля Марченко обіграв Дуді Селу.

У суботу, 16 вересня, відбудеться парний матч, в якому дует Сергія Стаховського і Дениса Молчанова зустрінеться з Йонатаном Ерліхом і Дуді Селою.