Біатлон: Долль став чемпіоном світу в спринті

iSport.ua,  11 лютого 2017, 17:14
0
348
Бенедикт Долль

У Хохфільцені відбулася спринтерська гонка в рамках чемпіонату світу з біатлону.

Німецький спортсмен Бенедикт Долль здобув перемогу у спринтерській гонці з результатом 23:27,4 на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить наразі в австрійському Хохфільцені.

Другим на фініш прийшов норвежець Йоханнес Тінгнес Бе, відставши від лідера гонки на всього на 0,7 секунди. Замкнув трійку іменитий Мартен Фуркад із Франції (+23,1).

Дмитро Підручний, зайнявши двадцять восьме місце, виявився найкращим серед українців. Також у гонці брали участь Сергій Семенов, Олександр Жирний і Володимир Семаков.