iSport.ua,  15 лютого 2017, 17:20
0
338
Лаура Далмаєр

У Гогфільцені відбулася індивідуальна гонка серед жінок у рамках чемпіонату світу з біатлону.

Німецька спортсменка Лаура Далмаєр тріумфувала в індивідуальній гонці за результату 41:30.1 на чемпіонаті світу з біатлону, який проходить зараз в австрійському Гогфільцені.

Другою на фініш прийшла чешка Габріела Коукалова, відставши від лідера гонки лише на 24,7 сек. із одним промахом. Замкнула трійку Алексія Рунггальдьє з Італії (+1:45.6).

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима, закінчивши гонку на дев'ятому місці. Слідом за нею результат показала Олена Підгрушна. Також у гонці брали участь Ірина Варвинець і Анастасія Меркушина - 20-е і 33-є місце відповідно.