Біатлон: перемога Фуркада і невдача українців у Контіолахті

0
208
Мартен Фуркад

У фінському Контіолахті стартував восьмий етап Кубка світу з біатлону.

У фінському Контіолахті чоловічою спринтерською гонкою стартував восьмий етап Кубка світу з біатлону.

Традиційно для цього сезону, та й останніх років, переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Незважаючи на один промах у стійці, він за рахунок швидкості зумів обігнати чеха Ондржея Моравеця лише на 0,6 сек.

Третє місце на подіумі розіграли між собою два норвежця. Йоганес Бьйо довгий час завдяки чистій стрільбі був у трійці, але його партнер по збірній Еміль Свендсен видав відмінне останнє коло і випередив на 3 сек. Бьйо.

Найкращий час серед українців показав Дмитро Підручний: він з одним промахом зумів посісти підсумкове 26-е місце.

У парі кроків від залікової зони закінчив спринт Артем Прима, у якого також один круг штрафу. У Сергія Семенова сьогодні найкраща швидкість у команді, але знову оголилися проблеми зі стрільбою: з трьома промахами Сергій 47-ий. Олександр Жирний і Володимир Семаков, допустивши по дві помилки на стійці кожен, у підсумковому протоколі посіли 57-е і 59-е місця.

Раніше повідомлялось про те, що Фуркад достроково виграв Кубок світу з біатлону.