Співачок заарештували за образу футбольних фанатів

Корреспондент.net, 16 жовтня 2006, 14:12
0
1

Поліція англійського міста Шеффілд заарештувала двох співачок, які виступали в перерві футбольного матчу "Шеффілд Уенсдей" - "Барнслі" (другий дивізіон).

18-літні сестри-близнюки Френсін і Нікола Глідолл образили фанатів "Барнслі" словами і жестами, після чого провели дві години в місцевому поліцейському відділенні.

Дует виконав популярну в 70-х роках композицію групи "Слейд" Cum on Feel the Noize, після чого в співачок виник конфлікт із фанатами "Барнслі" (їх було близько 7 тисяч чоловік). Офіційний представник сестер визнав, що виконавиці поводилися "неправильно", але підкреслив, що вболівальники першими почали ображати співачок.

Керівництво "Шеффілд Уенсдей" також опублікувало офіційне вибачення перед фанатами "Барнслі". Зазначимо, що сестри Глідолл були не тільки доставлені в поліцію, але й оштрафовані на 60 фунтів стерлінгів (111 доларів) кожна.

Матч "Шеффілд Уенсдей" - "Барнслі" завершився з рахунком 2:1 на користь хазяїнів, причому переможний гол футболісти "Шеффілда" забили на останніх хвилинах.