Чемпіонат світу-2002: Німеччина поховала українські сподівання

Корреспондент.net, 15 листопада 2001, 09:20
0
10

Німецьким футболісти поховали всі сподівання збірної України на участь у фіналі світової першості 2002 року в Японії і Південній Кореї. Коментатори називають програш української збірної з рахунком 4:1 не інакше як "катастрофою".

Минулої суботи національній збірної України вдалося домогтися бойової нічиї – 1:1 на своєму полі, але у середу ввечері у Дортмунді українці не змогли стримати німецького натиску: уже через 14 хвилин після початку матчу рахунок був 3:0 на користь збірної Німеччини.

Українці відчутно нервували, а їхній захист виявив себе у цій грі безнадійним, зазначає Бі-бі-сі.

Рахунок у матчі відкрив півзахисник Михаель Баллак, вже на четвертій хвилині, закатавши головою  м'яча у сітку воріт українців.

Другий гол - на рахунку Олівера Нойвілля, якому фортуна посміхнулася на 11-й хвилині, а ще через 3 хвилини розгром продовжив захисник Марк Ремер.

Незважаючи на всі зусилля українців, які після перерви повели куди більш агресивну гру, німці ініціативи не віддали. Більш того - знову відзначився Баллак, зробивши рахунок  4:0.

Трохи пізніше Андрій Шевченко, що зараз виступає за італійський "Мілан", зміг відіграти одного гола, але збірну України це вже не врятувало.

Півзахисник німців Михаель Баллак сказав, що якби  німці не змогли  пройти цю кваліфікаційну гру, це було би великим розчаруванням для всього народу.

Тренер німецької збірної Руді Фьоллер назвав результат матчу "великим полегшенням", відзначивши при цьому, що "це було не так просто".

Загальний рахунок матчу 1:4, а результат суми двох ігор більш ніж жалюгідний для України: 2:5.