ГоловнаУкраїнаВсі новини розділу
 

Результати по мажоритарних округах на 5:00

Корреспондент.net, 1 квітня 2002, 06:41
0
3

Як передає наш кореспондент, за станом на 5:00 за київським часом оброблено близько 5% бюлетенів по мажоритарних округах. Серед мажоритарщиків лідирують незалежні кандидати (47), висуванці від блоку "За Єдину Україну!" (32) і "Наша Україна" (16). Інші партії і блоки, серед яких "Єдність", "ДемПУ-Демсоюз", СДПУ (о), КПУ, СПУ й інші набрали поки по кілька голосів.

Згідно з даними Центрвиборчкому в мажоритарних округах лідирують такі кандидати:

Регіон

Окр.

 Кандидат

Партія

Крим

2

Лев Миримський

самовисування

Крим

3

Сергій Іванов

самовисування

Крим

4

Анатолій Раханський

самовисування

Крим

5

Віктор Мироненко

КПУ

Крым

6

Валерій Горбатов

самовисування

Крим

9

Валерій Євдокимов

СДПУ(о)

Севастополь

224

Іван Вернидубов

За Єдину Україну!

Севастополь

225

Віктор Заічко

За Єдину Україну!

Винницька обл

12

Петро Порошенко

Наша Україна

Винницька обл

18

Світлана Мельник

СПУ

Дніпропетровська о.

24

Анатолій Клименко

самовисування

Дніпропетровська о.

25

Сергій Бичков

самовисування

Дніпропетровська о.

26

Віктор Пінчук

самовисування

Дніпропетровська о.

27

Леонід Сергієнко

самовисування

Дніпропетровська о.

28

Віктор Веретенников

самовисування

Дніпропетровська о.

29

Олександр Касьяненко

самовисування

Дніпропетровська о.

31

Володимир Мовчан

За Єдину Україну!

Дніпропетровська о.

32

Вадим Гуров

самовисування

Дніпропетровська о.

33

Володимир Пустовойтов

КПУ

Дніпропетровська о.

34

Микола Колісник

самовисування

Дніпропетровська о.

35

Віктор Драчевский

самовисування

Дніпропетровська о.

36

Леонід Деркач

самовисування

Дніпропетровська о.

37

Сергій Кас’янов

самовисування

Дніпропетровська о.

38

Микола Солощенко

самовисування

Дніпропетровська о.

39

Олександр Шевченко

За Єдину Україну!

Дніпропетровська о.

40

Сергій Чукмасов

самовисування

Донецка обл.

41

Раїса Богатирьова

За Єдину Україну!

Донецка обл.

42

Тетяна Бахтеєва

За Єдину Україну!

Донецка обл.

43

Юхим Звягільський

За Єдину Україну!

Донецка обл.

44

Валентин Ландик

За Єдину Україну!

Донецка обл.

45

Володимир Рибак

За Єдину Україну!

Донецка обл.

46

Андрій Клюєв

За Єдину Україну!

Донецка обл.

47

Олег Панасовський

КПУ

Донецка обл.

47

Олег Кірєєв

самовисування

Донецка обл.

48

Микола Янковський

За Єдину Україну!

Донецка обл.

49

Леонід Байсаров

За Єдину Україну!

Донецка обл.

51

Микола Комар

За Єдину Україну!

Донецка обл.

54

Володимир Авраменко

За Єдину Україну!

Донецка обл.

55

Сергій Матвієнков

За Єдину Україну!

Донецка обл.

56

Олександр Колоніарі

За Єдину Україну!

Донецка обл.

58

Олександр Лєщинський

За Єдину Україну!

Донецка обл.

59

Віктор Турманов

самовисування

Донецка обл.

60

Володимир Зубанов

За Єдину Україну!

Донецка обл.

61

Геннадій Васильєв

самовисування

Донецка обл.

62

Валерій Коновалюк

За Єдину Україну!

Донецка обл.

63

Віктор Слаута

За Єдину Україну!

Житомирська обл.

67

Валентин Савицький

самовисування

Житомирська обл.

69

Віктор Развадовський

самовисування

Закарпатська обл.

70

Сергій Ратушняк

самовисування

Закарпатська обл.

71

Віктор Балога

самовисування

Закарпатська обл.

72

Микола Ковач

самовисування

Запорізька обл.

76

Євген Кабанов

самовисування

Запорізька обл.

77

Юрій Артеменко

самовисування

Запорізька обл.

79

Ярослав Сухий

самовисування

Запорізька обл.

81

Володимир Бронніков

За Єдину Україну!

Запорізька обл.

82

Анатолій Мангул

самовисування

Івано-Франківс. обл.

85

Микола Круць

Наша Україна

Івано-Франківс. обл.

86

Ігор Насалик

Наша Україна

Івано-Франківс. обл.

87

Володимир Мойсик

Наша Україна

Івано-Франківс. обл.

88

Роман Ткач

Наша Україна

Івано-Франківс. обл.

89

Євген Гірник

Наша Україна

Київська обл.

94

Тетяна Засуха

самовисування

Кіровоградська обл.

99

Ганна Антоньєва

самовисування

Кіровоградська обл.

101

Михайло Поплавський

самовисування

Луганська обл.

106

Енвер Цкітішвілі

За Єдину Україну!

Луганська обл.

108

Людмила Кириченко

За Єдину Україну!

Луганська обл.

110

Микола Будаг’янц

За Єдину Україну!

Луганська обл.

111

Геннадій Астров-Шумілов

За Єдину Україну!

Львівська обл.

116

Тарас Чорновіл

Наша Україна

Львівська обл.

124

Петро Писарчук

самовисування

Львівська обл.

125

Петро Олійник

Наша Україна

Львівська обл.

127

Осташ Ігор

Наша Україна

Милаївська обл.

130

Микола Карпенко

За Єдину Україну!

Милаївська обл.

131

Іван Шульга

За Єдину Україну!

Одеська обл.

136

Ківалов Сергій

Українська морська

Рівенська обл.

154

Олег Бакай

самовисування

Рівенська обл.

155

Віталій Цехмістренко

Наша Україна

Рівенська обл.

156

Олександр Абдуллін

Демпартія-Демсоюз

Рівенська обл.

157

Микола Шершун

За Єдину Україну!

Сумська обл.

158

Анатолій Єпіфанов

Наша Україна

Харьківська обл.

170

Станіслав Косінов

За Єдину Україну!

Харьківська обл.

175

Олександр Фельдман

самовисування

Харьківська обл.

176

Олександр Бандурко

За Єдину Україну!

Харьківська обл.

178

Василь Потапов

За Єдину Україну!

Харьківська обл.

179

Валентина Гошовська

За Єдину Україну!

Харьківська обл.

181

Людмила Давидова

самовисування

Херсонська обл.

183

Микола Рожко

самовисування

Хмельницька обл.

193

Сергій Буряк

самовисування

Черкаська обл.

196

Богдан Губський

самовисування

Черкаська обл.

197

Віктор Тимошенко

самовисування

Черкаська обл.

200

Пивторак

невідомо

Чернівецька обл.

202

Віктор Король

Наша Україна

Чернівецька обл.

205

Леонід Каденюк

самовисування

Чернігівська обл.

206

Валентин Мельничук

самовисування

Чернігівська обл.

207

Владислав Атрощенко

Наша Україна

Чернігівська обл.

208

Олександр Волков

Демпартія-Демсоюз

Чернігівська обл.

209

Іван Плющ

самовисування

Чернігівська обл.

210

Федір Шпиг

самовисування

Київ

212

Леонід Черновецький

самовисування

Київ

213

Олександр Задорожній

Єдність

Київ

215

Анатолій Мокроусов

Єдність

Київ

217

Станіслав Сташевський

Єдність

Київ

219

Володимир Бондаренко

Наша Україна

Київ

222

Юрій Оробець

самовисування

Київ

223

Борис Беспалий

Наша Україна

Запорізька обл.

84

Бандуров

невідомо

Київська обл.

93

Владимир Сивкович

невідомо

Київська обл.

96

Сергей Осика

самовисування

Кіровоградська обл.

102

Бойко

невідомо

Кіровоградська обл.

103

Яготин

невідомо

Львівська обл.

126

Гаврилюк

невідомо

Одеська обл.

138

Зозуля

невідомо

Полтавська обл.

146

Горяев

невідомо

Хмельницька обл.

188

Уграк

невідомо

Черкаська обл.

199

Кузьменко

невідомо

Київ

221

Сорочинська-Кириченко

невідомо

Поліщук

невідомо

Строкань

невідомо

Чернівецька обл.

203

Григорий Мичуленко

Наша Україна

Чернівецька обл.

204

Теофил Бауер

невідомо

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...
Loading...

Корреспондент.net в соцмережах