ГоловнаУкраїнаВсі новини розділу
 

Результати виборів у 188 мажоритарних округах

Корреспондент.net, 2 квітня 2002, 15:46
0
62

На 13:00 стали відомі імена переможців у 185 мажоритарних округах. Переважну більшість з них становлять самовисуванці. На другому місці представники блоку "За Єдину Україну!", на третьому - "Наша Україна".

 

У нижчеподаному списку в кожному рядку відповідно зазначено регіон, номер виборчого округу, ім'я та прізвище кандидата і його партійну приналежність.

 

Регіон/ Округ/ Кандидат/ Партія

Крим 1 немає даних

Крим 2 Лев Миримський самовисування

Крим 3 н/д

Крим 4 Анатолій Раханський самовисування

Крим 5 Віктор Мироненко КПУ

Крим 6 Валерій Горбатов самовисування

Крим 7 н/д

Крим 8 Володимир Шкляр самовисування

Крим 9 н/д

Крим 10 Анатолій Франчук самовисування

Вінницька 11 Віктор Антемюк самовисування

Вінницька 12 Петро Порошенко Наша Україна

Вінницька 13 Микола Катеринчук самовисування

Вінницька 14 Володимир Майстришин самовисування

Вінницька 15 Григорій Калетник За Єдину Україну!

Вінницька 16 Ігор Кальниченко За Єдину Україну!

Вінницька 17 Микола Сокирко Наша Україна

Вінницька 18 н/д

Волинська 19 Сергій Слабенко Наша Україна

Волинська 20 Сергій Бондарчук Наша Україна

Волинська 21 Микола Мартиненко самовисування

Волинська 22 Володимир Бондар Наша Україна

Волинська 23 Ігор Єремєєв За Єдину Україну!

Днепропетр. 24 Анатолій Клименко самовисування

Днепропетр. 25 Сергій Бичков самовисування

Днепропетр. 26 Віктор Пінчук самовисування

Днепропетр. 27 Леонід Сергієнко самовисування

Днепропетр. 28 Віктор Веретенніков самовисування

Днепропетр. 29 Олександр Касьяненко самовисування

Днепропетр. 30 В'ячеслав Анісімов КПУ

Днепропетр. 31 Володимир Мовчан За Єдину Україну!

Днепропетр. 32 Вадим Гуров самовисування

Днепропетр. 33 Ігор Сміяненко самовисування

Днепропетр. 34 Микола Колесник самовисування

Днепропетр. 35 н/д

Днепропетр. 36 Леонід Деркач самовисування

Днепропетр. 37 Сергій Касьянов самовисування

Днепропетр. 38 н/д

Днепропетр. 39 Олександр Шевченко За Єдину Україну!

Днепропетр. 40 н/д

Донецька 41 н/д

Донецька 42 Тетяна Бахтєєва За Єдину Україну!

Донецька 43 Юхим Звягільський За Єдину Україну!

Донецька 44 Валентин Ландик За Єдину Україну!

Донецька 45 Володимир Рибалка За Єдину Україну!

Донецька 46 Андрій Клюєв За Єдину Україну!

Донецька 47 Олег Панасовський КПУ

Донецька 48 Микола Янковський За Єдину Україну!

Донецька 49 Леонід Байсаров За Єдину Україну!

Донецька 50 Олексій Корсаків самовисування

Донецька 51 Микола Комар За Єдину Україну!

Донецька 52 Георгій Скудар За Єдину Україну!

Донецька 53 Віталій Хомутинник За Єдину Україну!

Донецька 54 Володимир Авраменко За Єдину Україну!

Донецька 55 Сергій Матвієнков За Єдину Україну!

Донецька 56 Олександр Колоніарі За Єдину Україну!

Донецька 57 Ігор Шкиря За Єдину Україну!

Донецька 58 Олександр Лещинський За Єдину Україну!

Донецька 59 Віктор Турманів самовисування

Донецька 60 Володимир Зубанов За Єдину Україну!

Донецька 61 Геннадій Васильєв самовисування

Донецька 62 Валерій Коновалюк За Єдину Україну!

Донецька 63 Віктор Слаута За Єдину Україну!

Житомирська 64 н/д

Житомирська 65 Павло Жебровський самовисування

Житомирська 66 Павло Матвієнко ПНЕРУ

Житомирська 67 Валентин Савицький самовисування

Житомирська 68 н/д

Житомирська 69 Віктор Развадовський самовисування

Закарпатська 70 Сергій Ратушняк самовисування

Закарпатська 71 Віктор Балога самовисування

Закарпатська 72 н/д

Закарпатська 73 Олександр Кеменяш самовисування

Закарпатська 74 Михайло Сятиня самовисування

Закарпатська 75 н/д

Запорізька 76 Петро Сабашук Наша Україна

Запорізька 77 Юрій Артеменко самовисування

Запорізька 78 Геннадій Горлов За Єдину Україну!

Запорізька 79 Ярослав Сухий самовисування

Запорізька 80 Іван Бастрига За Єдину Україну!

Запорізька 81 Володимир Бронников За Єдину Україну!

Запорізька 82 Олег Олексенко Наша Україна

Запорізька 83 Анатолій Мороз КПУ

Запорізька 84 Олександр Пеклушенко За Єдину Україну

І-Франківськ. 86 Ігор Насалик Наша Україна

І-Франківськ. 87 Володимир Мойсик Наша Україна

І-Франківськ. 88 Роман Ткач Наша Україна

І-Франківськ. 89 Євген Гірник Наша Україна

І-Франківськ. 90 Роман Зварич Наша Україна

Київська 91 Дмитро Рудьковський самовисування

Київська 92 Григорій Бондаренко За Єдину Україну!

Київська 93 Володимир Сивкович самовисування

Київська 94 Тетяна Посуха самовисування

Київська 95 Євген Жовтяк Наша Україна

Київська 96 Сергій Осика самовисування

Київська 97 Юрій Бойко Наша Україна

Київська 98 Кирило Поліщук самовисування

Кіровоград. 99 Ганна Антоньєва самовисування

Кіровоград. 100 Олександр Біловол Демпартія-Демсоюз

Кіровоград. 101 Михайло Поплавський самовисування

Кіровоград. 102 Віктор Бойко За Єдину Україну!

Кіровоград. 103 Олександр Єдин За Єдину Україну!

Луганська 104 н/д

Луганська 105 н/д

Луганська 106 Енвер Цкітішвілі За Єдину Україну!

Луганська 107 Віктор Кирилов самовисування

Луганська 108 Людмила Кириченко За Єдину Україну!

Луганська 109 Сергій Симченко КПУ

Луганська 110 Микола Будагьянц За Єдину Україну!

Луганська 111 Геннадій Астров-Шумилов За Єдину Україну!

Луганська 112 Юлій Йоффе самовисування

Луганська 113 Микола Гапочка За Єдину Україну!

Луганська 114 Катерина Фоменко За Єдину Україну!

Луганська 115 Віктор Тополов самовисування

Львівська 116 Тарас Чорновіл Наша Україна

Львівська 117 Павло Качур Наша Україна

Львівська 118 Тарас Стецьків Наша Україна

Львівська 119 н/д

Львівська 120 н/д

Львівська 121 Андрій Шкіль самовисування

Львівська 122 Петро Димінський Наша Україна

Львівська 123 Володимир Яворівський Наша Україна

Львівська 124 Петро Писарчук самовисування

Львівська 125 Петро Олійник Наша Україна

Львівська 126 н/д

Львівська 127 Ігор Осташ Наша Україна

Миколаївська128 Віктор Горбачов самовисування

Миколаївська129 Олександр Кузьмук За Єдину Україну!

Миколаївська130 Микола Круглов самовисування

Миколаївська131 Павло Рябікін самовисування

Миколаївська132 Валерій Акопян За Єдину Україну!

Миколаївська133 н/д

Одеська 134 Олексій Козаченко За Єдину Україну!

Одеська 135 н/д

Одеська 136 Сергій Кивалов Укрморпартія

Одеська 137 Микола Павлюк самовисування

Одеська 138 н/д

Одеська 139 Станіслав Стребко За Єдину Україну!

Одеська 140 н/д

Одеська 141 н/д

Одеська 142 Володимир Мазуренко самовисування

Одеська 143 Леонід Климов За Єдину Україну!

Одеська 144 Василь Калинчук За Єдину Україну!

Полтавська 145 Анатолій Кукоба самовисування

Полтавська 146 Андрій Веревський самовисування

Полтавська 147 Василь Гаврилюк самовисування

Полтавська 148 Олег Салмін самовисування

Полтавська 149 Геннадій Руденко За Єдину Україну!

Полтавська 150 Володимир Матицин самовисування

Полтавська 151 Іван Четвериков самовисування

Полтавська 152 Микола Карнаух

Рівненська 153 н/д

Рівненська 154 Павло Сулковський Наша Україна

Рівненська 155 Віталій Цехмистренко Наша Україна

Рівненська 156 Олександр Абдуллін Демпартія - Демсоюз

Рівненська 157 Микола Шершун За Єдину Україну!

Сумська 158 Євген Лапін За Єдину Україну!

Сумська 159 Олександр Царенко За Єдину Україну!

Сумська 160 Микола Нощенко За Єдину Україну!

Сумська 161 Ольга Гінзбург КПУ

Сумська 162 Іван Річняк За Єдину Україну!

Сумська 163 Григорій Дашутін За Єдину Україну!

Тернопіль. 164 Олександр Устинко Наша Україна

Тернопіль. 165 Олег Гуменюк Наша Україна

Тернопіль. 166 Іван Стойко Наша Україна

Тернопіль. 167 Ігор Тарасюк Наша Україна

Тернопіль. 168 Михайло Полянчич Наша Україна

Харківська 169 Леонід Ісаєв За Єдину Україну!

Харківська 170 Станіслав Косинов За Єдину Україну!

Харківська 171 Дмитро Святаш За Єдину Україну!

Харківська 172 Василь Салигін За Єдину Україну!

Харківська 173 н/д

Харківська 174 н/д

Харківська 175 Олександр Фельдман самовисування

Харківська 176 Олександр Бандурко За Єдину Україну!

Харківська 177 Степан Гавриш За Єдину Україну!

Харківська 178 Василь Потапов За Єдину Україну!

Харківська 179 Василь Гладких самовисування

Харківська 180 Іван Дияк За Єдину Україну!

Харківська 181 Людмила Давидова самовисування

Харківська 182 Оле Каратуманов За Єдину Україну!

Херсонська 183 Олег Беспалов самовисування

Херсонська 184 Володимир Демехін самовисування

Херсонська 185 н/д

Херсонська 186 Микола Баграєв самовисування

Херсонська 187 н/д

Хмельницк. 188 Олег Лукашук СДПУ(о)

Хмельницк. 189 Віталій Холуйко За Єдину Україну!

Хмельницк. 190 Василь Шпак За Єдину Україну!

Хмельницк. 191 Адам Чикал самовисування

Хмельницк. 192 В'ячеслав Дубицький самовисування

Хмельницк. 193 Сергій Буряк самовисування

Хмельницк. 194 н/д

Черкаська 195 Сергій Терещук За Єдину Україну!

Черкаська 196 Богдан Губський самовисування

Черкаська 197 Віктор Тимошенко самовисування

Черкаська 198 Ігор Челомбитько самовисування

Черкаська 199 Петро Кузьменко самовисування

Черкаська 200 Борис Райков самовисування

Черкаська 201 Микола Булатецький Наша Україна

Чернівецька 202 Віктор Король Наша Україна

Чернівецька 203 Георгій Манчуленко Наша Україна

Чернівецька 204 Теофіл Бауер самовисування

Чернівецька 205 Леонід Каденюк самовисування

Чернігівська 206 Валентин Мельничук самовисування

Чернігівська 207 н/д

Чернігівська 208 Олександр Волков Демпартія - Демсоюз

Чернігівська 209 н/д

Чернігівська 210 Федір Шпиг самовисування

Чернігівська 211 Олег Петров За Єдину Україну!

Київ 212 н/д

Київ 213 Олександр Задорожний Єдність

Київ 214 н/д

Київ 215 Анатолій Мокроусов Єдність

Київ 216 н/д

Київ 217 н/д

Київ 218 н/д

Київ 219 Володимир Бондаренко Наша Україна

Київ 220 н/д

Київ 221 Валерій Лебедівський Наша Україна

Київ 222 Юрій Оробець самовисування

Київ 223 Борис Безпалий Наша Україна

Севастополь 224 н/д

Севастополь 225 Віктор Заїчко За Єдину Україну!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...
Loading...

Корреспондент.net в соцмережах