ГоловнаУкраїнаВсі новини розділу
 

Названо імена номінантів програми "Людина року-2004"

Корреспондент.net, 19 січня 2005, 13:13
0
12

Дев’ята загальнонаціональна програма "Людина року-2004" назвала імена номінантів, передає Інтерфакс-Україна.

У вівторок, 18 січня, у Києві генеральна дирекція програми представила журналістам остаточні результати експертного опитування, що визначило 55 лауреатів у 18 номінаціях.

Переможець у кожній номінації буде названий напередодні церемонії нагородження, яка пройде 12 березня в Національному палаці "Україна" у Києві.

На звання "Спортсмен року" претендують чемпіон світу з боксу у відповідній категорії Віталій Кличко, олімпійський чемпіон з легкої атлетики 2004 року Юрій Білоног, дворазова олімпійська чемпіонка з плавання 2004 року Яна Клочкова і кращий футболіст Європи 2004 року, володар "Золотого м’яча" Андрій Шевченко.

До номінації "Творець року" потрапили переможець "Євробачення-2004" Руслана Лижичко, соліст Національної опери України Володимир Гришко і відома українська письменниця Світлана Зоріна.

Лауреатами номінації "Актор року" стали заслужені артисти України Олексій Богданович, Олексій Вертинський і Володимир Горянський.

На звання "Юний талант року" претендують юні співачки Ассоль і Аліна Гроссу і володарка титулів "Юна міс світу – 2003", "Перша юна віце-міс - 2004", гран-при світового чемпіонату виконавських мистецтв у конкурсі хореографії Олена Годінчук.

У номінації "Регіональний лідер року" представлені голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, голова Ради міністрів Криму Сергій Куніцин і голова Волинської облдержадміністрації Анатолій Француз.

У номінації "Міський голова року" представлені мери Вінниці Олександр Домбровський, Івано-Франківська Зіновій Шкутяк і Харкова Володимир Шумілкін.

На звання "Фінансист року" претендують президент АКБ "Надра" Ігор Гіленко, голова правління АБ "Хрещатик" Дмитро Гриждук і голова правління АКБ "Укрсоцбанк" Борис Тімонькін.

"Підприємцем року" може стати президент корпорації "Інком" Олександр Кардаков, голова правління ЗАТ "Інвестиційна компанія "XXІ вік" Лев Парцхаладзе, голова ради директорів групи компаній "Верес" Андрій Родіонцев.

За звання "Національна торговельна марка року" цього року змагатимуться торговельні марки "Мономах", "Санклін" і "Сонола".

У номінації "Журналіст року в сфері друкованих ЗМІ" представлені перший заступник головного редактора газети "Киевский телеграф" Ірина Гаврилова, оглядач тижневика "Столичные новости " Сергій Ковтутенко і незалежний журналіст Єгор Соболєв, у номінації "Журналіст року в сфері електронних ЗМІ" – Анатолій Борсюк (телекомпанія "Студія "1+1"), Марія Орлова (телеканал "УТ-1") і Юрій Торопчинов (телерадіокомпанія "Ера").

Крім того, будуть визначені переможці в номінаціях "Промисловець року", "Менеджер року", "Лідер малого і середнього бізнесу", "Аграрій року", "Учений року", "Благодійна програма року" і вперше за час існування програми – у номінації "Тренер року".

Відповідаючи на запитання журналістів, директор програми Аркадій Райцин нагадав, що з 2000 року з програми були виключені політичні номінації відповідно до рішення вищої академічної ради програми. За його словами, загалом протягом  року експертна комісія з більш ніж 700 осіб розглянула кандидатури 966 претендентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...
Loading...

Корреспондент.net в соцмережах