Футбольний клуб «Дніпро» успішно розпочав боротьбу за кубок УЄФА

Корреспондент.net, 11 серпня 2005, 22:16
0
3

У першому матчі другого кваліфікаційного туру Кубку УЄФА дніпропетровський «Дніпро» під час виїзного матчу здобув перемогу над вірменським «Бананцем».

Пропустивши два м’яча під час першого тайму, вихованці Євгена Кучеревського зуміли не лише відігратися, але й забити на два голи більше за суперника, і відсвяткувати перемогу з рахунком 4:2.

Рахунок у матчі відкрили господарі: на 23 хвилині гол вдалося забити Акопяну, якому через двадцять хвилин вдалося збільшити перевагу господарів поля до двох м’ячів.

Під час другого тайму «Дніпру» вдалося скоротити різницю до одного голу, завдяки влучному удару Володимира Єзерського, а під завісу гри протягом трьох хвилин дніпропетровці забили ще три голи.

Спершу дубль забив колишній гравець київського «Динамо» білорус Сергій Корниленко, а підсумковий результат встановив Костянтин Балабанов, який цього літа перейшов до футбольного клубу «Дніпро» з одеського «Чорноморця».

Наступний матч між цими двома командами відбудеться 25-го серпня у Дніпропетровську.

З результатами усіх матчів ігрового дня ви можете ознайомитися на сайті uaSport.net.