ГоловнаУкраїнаВсі новини розділу
 

Хто пройшов до Київради: поіменний список

Корреспондент.net, 5 квітня 2006, 15:51
0
178

Блок Юлії Тимошенко, блок Леоніда Черновецького, "Наша Україна", "Пора-ПРП", Партія регіонів, "Громадський актив Києва", Соцпартія і Народний блок Литвина подолали 3-відсотковий бар’єр на виборах і пройшли до Київради, повідомляють Українські новини.

Такими є підсумки голосування в Києві, зазначено в офіційному повідомленні столичної міської територіальної виборчої комісії.

Зокрема, Блок Юлії Тимошенко набрав 354 666 голосів виборців і отримує 41 мандат у Київраді.

БЮТ у Київраді представлятимуть: Андрій Андрюшкін (заступник директора ТОВ "Стрім-Авто"), Андрій Артеменко (начальник юридичного відділу ТОВ "Мондеаль-Україна"), Віталій Бабак (ректор Національного авіаційного університету), Олександр Березніков (заступник начальника головного управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації), Микола Бойчук (начальник управління департаменту захисту національної державності і боротьби з тероризмом СБУ), Олександр Бригинець (президент художньої агенції "Територія "А"), Михайло Бродський (директор-консультант ТОВ "Венетто").

Від БЮТ також пройшли: Олександр Гребельников (професор Київського національного торгово-економічного університету), Олександр Давидов (перший заступник голови Державіаслужби), Олександр Данилов (генеральний директор підприємства "Такі справи"), Юрій Дмитрук (президент ТОВ "ЮРІСВЕСТ"), Ігор Добруцький (голова правління громадської організації "Асоціація флористів України"), Олександр Драпій (голова наглядової ради ТОВ "Екстрім"), Олексій Євлах (голова правління Київського міського об’єднання захисту прав споживачів), Світлана Зоріна (голова правління ЗАТ "МКС "Буква"), Андрій Іванов (голова наглядової ради ВАТ "Запоріжсталь").

Крім цього, Блок Тимошенко представлятимуть Даніель Карабаєв (начальник управління охорони здоров’я Дніпровського району Києва), Олександр Клюс (голова секретаріату Української соціал-демократичної партії), Володимир Козир (гендиректор "Фірми "Автохаус Київ"), Євген Корнійчук (старший викладач Дипломатичної академії при МЗС), Олексій Кривопишин (начальник Південно-Західної залізниці), Леонід Крючков (голова правління компанії "Київреконструкція"), Микола Ламбуцький (гендиректор комунального підприємства "Київпастранс"), Віктор Манжура (голова наглядової ради ТОВ "Промбуд"), Тетяна Меліхова (перший заступник голови Деснянської райдержадміністрації), Сергій Мельник (заступник головного редактора газети "Київський майдан"), Віктор Наумко (приватний підприємець), Олександр Незнал (перший заступник голови Голосіївської райдержадміністрації), Петро Онопенко (радник голови СБУ).

БЮТ також представлятимуть Андрій Павловський (заступник голови міськорганізації "ВО "Батьківщина"), Олег Петькун (голова правління "Київпідрядкомплект"), Сергій Підгірський (керівник департаменту в секретаріаті "Батьківщини"), Олександр Притика (директор ТОВ "Агентство інвестиційного менеджменту"), Юрій Сахно (керівник департаменту в секретаріаті "Батьківщини"), Олександр Свербиус (пенсіонер), Володимир Семинога (голова Київського осередку громадської організації "Український союз підприємців і ділових людей"), Олександр Толубицький (гендиректор ТОВ "Експотрейд"), Микола Томенко (директор Інституту політики), Анатолій Хостікоєв (актор Театру імені Франка), Ігор Черкаський (голова ради директорів ЗАТ "Страхова компанія "Кредо-класік"), Максим Шкуро (тимчасово безробітний).

Блок Леоніда Черновецького набрав 186 тис. 322 голосів виборців і одержує 21 місце в Київраді.

Від цієї політичної сили до Київради пройшли: Сергій Березенко (гендиректор ТОВ "Українська бурова компанія"), Павло Гречковський (голова правління ТОВ "Украгрокомерс"), Віктор Гринюк (голова ради директорів ЗАТ "Променергоекспорт"), Олесь Довгій (директор з питань розвитку Міжнародної громадської організації "Міжнародний центр перспективних досліджень"), Андрій Заєць (голова Київської міської організації Християнсько-ліберальної партії), Петро Іванов (директор ТОВ "Бровтек"), Юрій Ішунінов (директор ТОВ "Холдинг-Сіті"), Денис Комарницький (директор ТОВ "Центр розвитку економіки і права"), Ігор Кононенко (голова наглядової ради ВАТ "Київське автотранспортне підприємство - 2240")

Також від блоку Черновецького пройшли Віталій Лаврененко (директор ТОВ "Мегон"), Олександр Луцький (президент ТОВ "Граунд ЛУОЛ"), Павло Пашко (заступник голови Державної митної служби), Максим Саврасов (директор ТОВ "Рекламне агентство "Український рекламний альянс"), Ганна Селіванова (директор "Київського центру освітньо-культурного розвитку"), В’ячеслав Супруненко (директор ТОВ "Юридична фірма "Правозахист"), Олександр Супруненко (директор ТОВ "Юридичний центр "Еквітас"), Олег Токарєв (заступник голови правління ВАТ "Київметробуд"), Леонід Черновецький (депутат Верховної Ради), Степан Черновецький (старший віце-президент АКБ "Правекс-Банк"), Анатолій Чуб (директор ТОВ "Юридична фірма "Формула безпеки"), Михайло Яковчук (комерційний директор ТОВ "Кіномедія Едвертайзинг").

"Наша Україна" набрала 127 тис. 497 голосів виборців і одержує 15 місць у Київраді.

Від цього блоку депутатами Київради стали: Дмитро Андрієвський (керівник виконкому Київської міської організації НСНУ), Віктор Білич (начальник Головного управління з регуляторної політики і підприємництва Київміськадміністрації), Ольга Богомолець-Шереметьєва (головний лікар приватного підприємства "Клініка лазерної медицини доктора Богомолець"), Олександр Бондаренко (перший заступник міністра внутрішніх справ), Валерій Борисов (перший заступник голови Київміськадміністрації), В’ячеслав Брюховецький (президент Національного університету "Києво-Могилянська академія"), Людмила Закревська (старший науковий співробітник Інституту Кібернетики імені Глушкова Національної академії наук), Олександр Морозов (голова правління ВАТ "Державний ощадний банк України"), Володимир Поляченко (президент компанії "Київміськбуд"), Володимир Присяжнюк (ректор Академії муніципального управління), Олександр Сотников (гендиректор "Громадської палати міста Києва"), Віталій Сташук (голова благодійної організації "Фонд підтримки муніципальних ініціатив"), Микола Товкач (голова Оболонської райміськадміністрації), Олександр Черніков (начальник Головного управління із взаємодії зі ЗМІ і зв’язків із громадськістю Київміськадміністрації), Віталій Ярема (начальник Головного управління МВС Києва).

Блок "Пора-ПРП" одержав 122 тис. 432 голосів виборців і одержує 14 місць у Київраді.

Депутати від цього блоку: Володимир Бондаренко (народний депутат), Семен Борисенко (голова наглядової ради ВАТ "Трест Київспецбуд"), Андрій Вінграновський (перший заступник голови правління благодійної організації "Фонд братів Кличків"), Денис Гарцилов (головний виконавчий директор корпорації "Артеріум"), Віталій Кличко (голова правління "Фонду братів Кличків"), Сергій Кучер (директор АТВТ "Д. І. Б."), Микола Марченко (голова правління АКБ "Київ"), Наталія Новак (депутат Київради минулого скликання), Сергій Рудик (голова Державного комітету зі справ національностей і міграції), Іван Салій (голова громадської організації "Вибір"), Віктор Тищенко (директор ТОВ ТД "Дніпро"), Володимир Хливнюк (голова правління банку "Фінанси і кредит"), Сергій Череп (заступник директора ВАТ "Укртелеком"), Євген Шаломєєв (віце-президент ЗАТ Страхова компанія "Класік").

За Партію регіонів проголосувало 82 тис. 910 виборців, і вона одержує 9 місць у Київраді.

Депутатами від цієї партії стали Олександр Богатирьов (фінансовий директор ТОВ "Синбіас фарма" (Донецьк), Василь Горбаль (депутат Верховної Ради), Володимир Дейнега (генеральний директор ТОВ "АРГО - торговельна мережа"), Людмила Качурова (начальник Головного управління із захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Київміськадміністрації), Анатолій Омеляненко (радник голови правління ЗАТ СК "Українська страхова група"), Олександр Прогнімак (голова ради асоціації "Асоціація Форум"), Михайло Резнікович (гендиректор-художній керівник Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки), Володимир Філіппов (начальник відділу з роботи з молоддю Київського міськвідділу Партії регіонів), Олег Шевченко (гендиректор держпідприємства "Київський авіаційний завод "АВІАНТ")

За "Громадський актив Києва" проголосувало 57 тис. 729 виборців і він одержує 7 місць.

Депутати Київради від цього блоку: Юрій Бондар (гендиректор ТОВ "Муніципальна сервісна компанія"), Галина Герега (фіндиректор ТОВ "Епіцентр"), Дмитро Ісаєнко (начальник Центрального будівельного управління), Дмитро Козаков (гендиректор ТОВ "Київська Інвестиційна група"), Валерій Кодецький (начальник департаменту ТОВ "Стіл Трек"), Олександр Пабат (президент союзу громадських організацій "Громадський актив Києва"), Вадим Томін (економіст ТОВ "Стіл Трек").

Соціалістичну партію України проголосувало 56 тис. 975 виборців, унаслідок чого в Київраді в неї буде 7 місць.

Від СПУ пройшли Сергій Батрук (директор ТОВ "Атлантік"), Сергій Зимін (голова наглядової ради холдингової компанії "Арма"), Ольга Коваленко (викладач ПТУ № 4), Юрій Луценко (міністр внутрішніх справ), Олександр Пилипенко (голова правління ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій імені С.Ковальської"), Валентина Семенюк (голова Фонду державного майна), Михайло Степанов (народний депутат).

За Народний блок Володимира Литвина проголосувало 52 904 виборців і, таким чином, він одержує 6 місць у Київраді.

Від цього блоку в Київраді: Ігор Баленко (суб’єкт підприємницької діяльності), Анатолій Брезвін (президент Асоціації "Юристи і Страховики"), Ігор Вільдман (гендиректор ТОВ "Диво-Світ"), Михайло Голиця (заступник голови Київміськадміністрації, начальник Головного управління житлового забезпечення), Анатолій Коваленко (голова Печерської районної державної адміністрації), Віктор Пилипишин (заступник голови Київміськадміністрації).

45 тис. 808 виборців не підтримали жодної партії або блоку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...
Loading...

Корреспондент.net в соцмережах