Україна гідно виступила на чемпіонаті Європи

Корреспондент.net, 7 серпня 2006, 15:05
0
4

Українці виграли 5 золотих, 4 срібних і 5 бронзових медалей на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту в Будапешті (Угорщина).

Останній день чемпіонату - неділя, 6 серпня, українці завершили з чотирма нагородами.

Так, у стрибках з 10-метрової вишки третє місце в активі Костянтина Міляєва, також бронзу в синхронних стрибках із триметрового трампліну зуміли завоювати Христина Іщенко й Олена Федорова.

Брондзовий стрибок українок (Reuters)

Ще дві медалі в неділю українці завоювали в плаванні: срібним призером на дистанції 50 метрів вільним стилем став Олександр Волинець (21:97), друге місце в комбінованій естафеті 4х100 метрів завоювала чоловіча збірна України в складі Олега Лісогора, Андрія Сердінова, Юрія Єгошина й Андрія Олейніка. Їхній результат - 3:36:31.

У комбінованій естафеті в жінок українська команда, за яку виступали Яна Клочкова, Ірина Амшеннікова, Ганна Хлистунова й Оксана Берікова, стала лише четвертою.

В цілому, протягом чемпіонату українці завоювали 14 медалей - 5 золотих, 4 срібних і 5 бронзових - і зайняли 5-е місце в загальному заліку.