"Наша Україна" обіграла Партію регіонів і СПУ

Корреспондент.net, 7 листопада 2006, 10:32
0
7

Команда фракції "Наша Україна" стала переможцем футбольного матчу на кубок Верховної Ради, що відбувся в неділю, 5 листопада.

Участь у турнірі взяли народні депутати, представники фракцій "Наша Україна", Соціалістичної партії, Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба "Нашої України", у першому матчі між депутатами СПУ і БЮТ перемогли соціалісти, а в матчі між "Нашою Україною" і Партією регіонів з рахунком 3:2 перемогу відсвяткували нашоукраїнці.

За поразку помаранчевим, регіонали помстилися бютівцям - 8:0. Партія регіонів - 3 місце, БЮТ у спортивній опозиції. Команда нардепа Андрія Шевченка переходить у групу підтримки  "Нашої України".

У фіналі "Наша Україна" обіграла Соцпартію з рахунком 6:0.

У команду нашоукраїнців входили: Анатолій Шкрібляк (капітан), Олексій Івченко, Олексій Матвієнко, Андрій Лопушанський, Володимир Марущенко і Лев Гнатенко, який стояв на воротах.

Як повідомив Матвієнко, спортсмени-депутати грали два тайми по сім хвилин кожний. Він також розповів, що кожен нашоукраїнець, крім воротаря Гнатенка, забив у фіналі по одному голу, прилучившись до розгрому суперника. А воротар Гнатенко, у свою чергу, зробив чималий внесок у перемогу, залишивши ворота нашоукраїнців недоторканними.