NBA: Джазмени руйнують стереотипи

Корреспондент.net, 8 травня 2007, 11:05
0
4

У ніч проти вівторка, 8 травня, у Національній баскетбольній асоціації відбулися два двобої другого раунду плей-офф. У Західній конференції з’ясовували стосунки Юта Джаз і Голден Стейт Уорріорз - команди, яких у другому раунді мало хто очікував побачити. На сході ж другий свій матч у серії проводили Детройт Пістонс і Чикаго Буллс.

Хейрон в шоці від розгрому (espn)

Юта - Голден Стейт - 116:112 (37:35, 26:31, 21:23, 32:23)

Юта: Уільямс (31 очко, 8 передач), Окур (21 очко, 11 підборів), Бузер (17 очок, 20 підборів), Кириленко (13 очок, 7 підборів, 7 блок-шотів!)

Голден Стейт: Девіс (24 очко, 7 передач), Річардсон (21 очко, 10 підборів), Барнс (20 очко, 10 підборів)

Рахунок в серії - 1:0

Під час серії з Х’юстоном Юта не програла жодного домашнього матчу та виграла один виїзний, що виявився вирішальним. Тепер підопічним Джеррі Слоуна варто було прийняти на своїй домашній арені Уорріорз, котрі були досить агресивними гістьми в першому раунді. Варто зауважити, що багато аналітиків присуджували перемогу Воїнам у серії, що раніше обіграли не кого-небудь, а кращу команда NBA за підсумками регулярного чемпіонату.

Першу чверть було зіграно в дуже результативному ключі, тож вона завершилася з рахунком 37:35 на користь господарів паркету.

Другу двенадцятихвилинку джазмени почали з ривка 6:0, але відразу дозволили суперникові набрати 10 очок підряд, втративши перевагу. У цілому другий ігровий відрізок Воїни провели краще і закономірно лідирували після його закінчення - 66:63. Не надто змінилася ситуація і після третьої чверті, хіба що відрив Голден Стейт зріс до 5 очок - 89:84.

Дерон Уільямс виграв матч для Юти (espn)

У четвертій чверті Юта швидко вирівняла ситуацію на паркеті, після чого боротьба була рівною, і глядачі побачили напружену та захоплюючу кінцівку. За 1:14 до кінця при рахунку 110:109 на користь гостей Дерон Уільямс забив з фолом і реалізував штрафний, вивівши Джаз уперед - 112:110. На це двома точними штрафними за 33 секунди до кінця гри відповів Джейсон Річардсон. Юта провела атаку, у якій Мехмет Окур не влучив триочковим, але м’яч підібрав Карлос Бузер та забив два очки - 114:112.

В атаці Голден Стейт після тайм-ауту Стівен Джексон не влучив через дугу і Річардсону довелося фолити на Метту Харпрингу, що, забивши два штрафних за 7 секунд до кінця, установив остаточний рахунок гри - 116:112. Кращим гравцем у цій грі став Дерон Вільямс з власноруч набраним 31 очком і зробиленими 8 передачами.

Детройт - Чикаго - 108:87 (34:18, 24:25, 25:19, 25:25)

По материалам: Кореспондент.net, sport.ru