У Києві відбувся чемпіонат з ловлення риби

5 квітня 2009, 23:32
0
4

Як розповів один з організаторів чемпіонату головний редактор журналу Світ рибалки Віктор Цетковський, в змаганнях взяли участь 22 команди (по 2 спортсмени) і 43 любителі з усіх регіонів України.

Ловля риби здійснювалася на донні снасті. У спортсменів було 2 етапи по 6 годин лову (в суботу та неділю). У любителів тільки один етап - у неділю.

За результатами змагань спортсменами зловлено майже 94 кг риби, а аматорами - 15 кг.

Серед спортсменів переможцями стала команда з Івано-Франківська (зловили 9,7 кг), друге і третє місця посіли кияни (7 кг і 6,2 кг відповідно).

Чемпіоном серед любителів став киянин, який зловив 1,3 кг риби та ляща на 600 гр.

В особистому заліку перше місце зайняв житель Івано-Франківська, який наловив 6,7 кг, друге місце - киянин (3,5 кг), а третє - мешканець Київської області (3,4 кг).

Вся риба, яку зловили, живою трималася до зважування, потім відпускали.

Нагадаємо, що в лютому в Польщі на озері Тоболово в місті Августов проходив VI Чемпіонат світу з лову риби на мормишку з льоду, де вперше в історії українські спортсмени стали власниками золотих медалей міжнародної організації спортивного рибальства FIPSed.