Нове американське торнадо: 29 постраждалих

0
7

В результаті вчорашнього торнадо, що пройшло увечері штатом Джорджія, 2 людини загинули і щонайменше 27 отримали поранення

Збиток від торнадо склав за приблизними оцінками 150-200 мільйонів доларів.

Вчора, 14 березня, синоптики оголосили штормове попередження в Атланті о 21:30 за місцевим часом. Торнадо пройшло  центром  міста лише через декілька хвилин після попередження про стихію. Швидкість вітру досягала 55 метрів в секунду.

Найбільших пошкоджень зазнали будівля CNN і готель Omni, звідки постояльці були терміново евакуйовані в зал на першому поверсі. "Деякі гості отримали подряпини, але серйозно, наскільки нам відомо, не був поранений ніхто", - сказав прес-секретар готелю.

У центрі торнадо також опинилися стадіони Georgia Dome і Philips Arena, на яких в той момент проходили баскетбольні матчі. Загалом на трибунах спортивних комплексів знаходилося більше 32 тисяч чоловік. Одну з ігор довелося перервати, оскільки вітер пошкодив дах стадіону і знеструмив його. "Я подумав, це або торнадо, або атака терористів", - заявив один з глядачів.