Лужков: Росія вирішуватиме питання про те, кому належатиме Севастополь
11 травня, 18:56

nnm.ru
Лужков: Росія вирішуватиме питання
про те, кому належатиме Севастополь
Севастополь не увійшов до територій, які радянський лідер Микита Хрущов передав Україні, і питання про приналежність міста залишається невирішеним, заявив мер Москви Юрій Лужков
"Це питання залишається невирішеним. І ми його вирішуватимемо на користь тієї правди, тих державних позицій і прав, які має Росія по відношенню до своєї військово-морської бази, - до Севастополя", - заявив мер Москви.
Він також повідомив, що після прибуття до Сімферополя, як тільки він зійшов з трапу літака, він отримав повідомлення від Служби безпеки України, яка попередила, щоб він мовчав.
"А чи правильно нам мовчати? Ми говоримо правду. Ми не хочемо розколу між нашими державами, але ми хочемо говорити правду", - заявив Юрій Лужков.
За матеріалами РИА Новости, Інтерфакс
Коментарів (80)
коментарів на сторінці
гость
(анонім) | 12.05.2008, 23:57
ЛУЖКОВ ТВАРЬ ЛЫСАЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!ВАФЕЛ ИДИ @#$%& НА ПОКОЙ ЛОЖИСЬ А НЕ ПИ...... ТУТ
гость
(анонім) | 12.05.2008, 16:46
Г а н д о н лисий...запаришся пилюку глотати!!
гость
(анонім) | 12.05.2008, 14:54
Путін, @#$%& і тряпка. Прикривається якимись лужковими затуліними і всяким іншим непотрібом. А російська дума - цирк на колесах (головний клоун Путін, замісник Жириновський). Клоунада. Я думаю може цих клоунів краще не запрошувати на гастролі в Україну. У нас є своє тріо Яник-Симоненко-Вітренко, і їхній секритар Богословська. А Крим у москалів - це як СНІД - невиліковний. Цікаво, чи в Росії пройшов гіморой з Чечнею, може варто підкинути людям грошенят, бо бачу що Росія шукає собі щастя на голову. Тоді і Сочі буде надзвичайно безпечне місто для проведення Олімпіади.
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:48
До Севастопольців і Кримчан: чи усвідомлюєте, що ви сидите на пороховій бочці, яка підігрівається з-за кордону - збоку паліїв війни ?
Пасивна позиція - безвідповідальність стосовно рідних і близьких...
Пасивна позиція - безвідповідальність стосовно рідних і близьких...
UA
(анонім) | 12.05.2008, 14:01
Эй, Журналюги Украины, а слабо вам тиснуть побольше материальчиков о Лужкове...или вам только за обгаживание Тимошенко платят....
Скіф
(анонім) | 12.05.2008, 12:24
Лужков - дурак, от і все.
Якщо хочеться переглядати статус Севастополя - переглядайте, що ви робили оті 18-ть років - в носі долубалися? Не можете переглянути, нічого язиками тріпати.
Якщо хочеться переглядати статус Севастополя - переглядайте, що ви робили оті 18-ть років - в носі долубалися? Не можете переглянути, нічого язиками тріпати.
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:30
Может он и дурак, но своего добивается. Вы же уже нервничаете. И с чего бы? Значит не все так просто в этом мире.
Скіф
(анонім) | 12.05.2008, 13:40
Ти такий же хворий як і твій Лужков. Ми до таких заяв вже звикли давно, вони щороку одні і тіж - чого нам нервуватися. Просто є заява - повинна бути відповідь громадян, читачів - от і все.
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:41
починайте... ми продовжимо
UA
(анонім) | 12.05.2008, 13:54
Вихід тут один: всі дії Лужкова, Затуліна та інших ідіотів які руйнують кримсько-татарські цвинтарі треба якомога частіше показувати по телевізору, надавати інформацію в усі світові інформагенції...це єдиний спосіб заткнути їм пельку і використати на свою користь щоб увесь світ бачив що таке москва...а з іншого боку - Лужков - нещасний він чоловік, жалко його: ВИ ПОДИВІТЬСЯ ЯК ВИГЛЯДАЄ ЙОГО ДРУЖИНА!!! йому за це можна все пробачити :-)))))))
ZM
(анонім) | 12.05.2008, 12:17
Дурні. Лужков хоче стати президентов АР Крим, а це можливо лише через війну. Все йде до цього, а Севастополь - це зачіпка (примарна, але зачіпка). Крим в такому становищі з-за того, що з 1917 року нічого не змінилося, да й самі кримчане нічого не роблять за для цього. Все в руках самих мешканців Криму. А чекати на краще життя в своїх домівках, то вже ментальність росіян та білорусів - бацька прийде і все вирішить. Ні!! своєю головою треба думати і самим все робити. Перед тим як плакати у спідницю Росії задайте собі питання, а що я зробив за для процвітання України та її мешкаців??? Тільки плактись вмієте!!! Яка ганьба!!!
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:31
Вот и я говорю что все в руках крымчан, захотят и Лужков будет президентом Крыма :)
ZM
(анонім) | 12.05.2008, 14:28
Да... непробивемый народ Крыма. Тупо, зато с каким гонором! Ваше будущее - плакать в юбку...бездельники!!
гость
(анонім) | 12.05.2008, 16:47
А ничего не склеится?????
ZM
(анонім) | 12.05.2008, 17:15
дело в том, что война за Крым неизбежна....благодаря многим политикам в Украине, начиная с Кравчука, и особенно Кучмы - виселица его ждет. Чеушеску - 2
гость
(анонім) | 12.05.2008, 11:58
Крымчане!!!Так держать!!!!НЕ обращайте внимание на этих уродов разноцветных,все они брехуны.
гость
(анонім) | 12.05.2008, 16:49
Ага...лучше на урода лысого...
гость
(анонім) | 12.05.2008, 11:55
Ребята!!!За 17 лет превратили Украину в полнейший отстой!!!Скоро уже будет стыдно домой возвращаться даже из Минска!Посмотрите ,во что Киев превратили-позор!Не хочу жить по принципу свое говно не воняет.Севастопольцы=молодцы!!!
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:49
Так и остался-бы в Минске, потеря не велика нам от такого, как ты!
UA
(анонім) | 12.05.2008, 13:59
Ага ага...вот Питер и Москва - другое дело...в Питер типа процветает, а в Москве типа все не аляповатый кич между пробок....а вообще дорогой не возвращайся, там тебе в Минске нашивку дадут для ходьбы в ночное время...
гость
(анонім) | 12.05.2008, 11:48
Лужков молодец!!!Так держать!!!
Укр
(анонім) | 12.05.2008, 12:50
геть москаля з України
гость
(анонім) | 12.05.2008, 16:50
Обкурился чего??
гость
(анонім) | 12.05.2008, 11:33
Насправді Пукіни і лужкови потужно працюють на Україну! Їхні заяви лише цементують наш народ у утверджують у виборі напрямку розвитку!
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:27
Чтобы "цементовать" народ надо иметь хотя бы большинство одинаково думающих, а пока галицкие и луганские цвета поддерживают разные. И вряд ли на востоке примут Шухевича и УПА. Кто этого не понимает тому же хуже. И не надо думать что время и насильственная украинизация что нибудь изменят.
гость
(анонім) | 12.05.2008, 13:47
Время всё лечит! Хочеш-нехочеш, а будеш знать историю и ты! И не будешь писать тут совковый бред сивой кобылы. Разве, что уберёшся в свою рашку, тогда да, ты не будешь так думать, как украинцы!
гость
(анонім) | 12.05.2008, 16:00
Ну да много за советское время "налечили". Не плети чушь
Останні новини розділу
- На американську ПРО в Чехії Росія відреагує "військовими методами" 21:46
- Ув'язнені молдавської в'язниці жорстоко побили наглядачів 20:49
- Янукович запропонував Раді внести зміни до Конституції 20:30
- На честь Буша планують назвати каналізацію 19:47
- У російському аналогу Великих Українців лідирує Сталін 17:19
- США й Чехія підписали договір щодо ПРО 16:33
- Іран проводить військові навчання у Перській затоці 14:50
- У Південній Осетії заявляють, що Грузія вивозить дітей із зони конфлікту 14:11
- Росія відрапортувала про прогрес у справі Литвиненка 14:05
- За 50 років через стихійні лиха загинули більше 2,5 млн. людей 12:30
Останні новини:
Найбільш коментовані: