Газета.Ru: Київські хлопчики для биття

Газета.Ru, 27 вересня 2006, 09:58
0
3

Розгромною поразкою з рахунком 1:5 закінчився для київського "Динамо" візит до мадридського "Реалу". У команді Анатолія Дем’яненка за фол останньої надії було вилучено Олександра Шовковського, пише Дмитро Маслов, Газета.Ru, РФ.

У Мадриді зустрічалися невдахи стартового туру в групі Е. І якщо поразку "Реала" у двобої з "Ліоном" ще можна було вгадати, то розгром, київського "Динамо" на рідному стадіоні від "Стяуа" став, мабуть, однією з головних сенсацій.

"Після шоку у матчі з "Стяуа" хлопці знаходяться в психологічній ямі, - визнав головний тренер біло-блакитних Анатолій Дем’яненко, але відразу заспокоїв вболівальників. - Думаю, зараз нам вдалося об‘єднати команду і вивести її на необхідний рівень. На жаль, у нас дуже багато травмованих. Але нічого, у розпорядженні залишаються дуже сильні гравці, які можуть грати на гарному рівні".

Треба сказати, що склад киян здивував.

У ньому знайшлося місце відразу двом форвардам - Артему Мілевському з Максимом Шацьких - і парі не схильних до відпрацювання в обороні півзахисників- Діого Рінкону з Валентином Белькевичем. Чи не занадто сміливо для гостьового матчу з "Реалом"?

Вже в першому таймі стало ясно, що занадто. Якщо в атаці кияни щось і створювали, то в обороні справи йшли геть погано - "пожежі" виникали з незавидною регулярністю. Завдяки майстерності Олександра Шовковського і везінню вдавалося уникати серйозних неприємностей, але на 20-й хвилині "Реал" таки забив. Шовковський відбив перед собою м’яч після удару-прострілу Роберто Карлоса, і ван Ністелрой не втратив шанс .

Майже відразу "Динамо" мало шанс відігратися: Белькевич і Шацьких вийшли на одного захисника, але білоруський півзахисник надто сильно віддав м’яч партнеру, і вчасно залишивши межі штрафного Касильяс, вибив м’яч в аут.

"Реал" не був настільки марнотратним: навіс Рейеса, удар головою в повітрі Саблича, Рауль забив  - 2:0.

Перевага більш ніж комфортна і дозволила "королівському клубу" перейти на гру від оборони. Кияни ініціативою заволоділи, але до перерви нічого серйозного біля  воріт Касильяса так і не створили, а от "Реал" довів рахунок до розгромного, реалізувавши один з двох створених під кінець тайму супермоментів. Спочатку Роберто Карлос зробив точну передачу метрів на 35 - Рауль бив у дотик, але промахнувся з району 11-метрової позначки. Потім Діарра з правого флангу віддав м’яч усіма забутому Рейесу, який з ходу наніс точний удар з лінії штрафного.

Другий тайм почався оптимістично для киян: Касильяс перед собою відбив м’яч після нескладного удару Корреа, і Артем Мілевський відіграв один м’яч.

Правда, характер матчу не вселяв ілюзій щодо перспектив команди Дем’яненка - "Реал" домінував беззастережно. І ще двічі вразив ворота гостей. Спочатку помилився Горан Гавранчич: сербський захисник невдало відкидав м’яч голкіперу, і Рауль, зігравши на перехопленні, спокійно переграв Шовковського.

Наступний вихід Рауля на рандеву з воротарем завершився фолом останньої надії з боку останнього і логічною червоною карткою. Вийшовши на заміну, Олександр Рибка напрямок удару ван Нистелроея вгадав, однак врятувати свою команду не зміг.

Більше Рибка не пропускав, головним чином через неточність футболістів "Реала". "Динамо" же в атаці не створили фактично нічого і, програвши другий матч підряд з розгромним рахунком, міцно розмістилися на останньому  місці в групі Е.